informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Inwestycja Baltic Line w pełni gotowa do użytku!

Inwestycja Baltic Line w pełni gotowa do użytku!

Nieruchomości / 2023.03.01

Dekpol Deweloper zakończył realizację i otrzymał pozwolenie na użytkowanie ostatniego z budynków w ramach kameralnego kompleksu Baltic Line. Już teraz wszystkie 60 apartamentów jest gotowych do odbioru.

Na kompleks Baltic Line składa się zespół 3 kameralnych budynków obejmujących w sumie 60 apartamentów o zróżnicowanych metrażach od 26 do 38 m2. Każdy lokal posiada balkon, loggię lub ogródek. Ostatni z planowanych w ramach inwestycji budynków (B3) otrzymał właśnie pozwolenie na użytkowanie.

Baltic Line zawiera liczne udogodnienia. W budynkach znajdują się windy, a na terenie inwestycji powstały prywatne miejsca parkingowe. Kompleks wyróżnia się prostą, nowoczesną architekturą otoczoną liczną roślinnością. Inwestycję charakteryzuje wysoki standard wykończenia oraz utrzymana w stonowanej kolorystyce elegancko zaprojektowana przestrzeń.

Obiekt położony jest na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku, zaledwie 170 m od nadwiślańskiej przystani jachtowej i 1,2 km od nadmorskiej plaży. W odległości zaledwie 2 km od kompleksu znajduje się Rezerwat Ptasi Raj oraz Rezerwat Mewia Łacha, dzięki czemu miejsce to stanowi jeden z najcenniejszych przyrodniczo obszarów nad polskim morzem.

Dzięki bliskości drogi ekspresowej S7 inwestycja jest dobrze skomunikowana z kluczowymi miastami Polski. Rozwinięta infrastruktura drogowa gwarantuje także wygodny dostęp do miejskich udogodnień - dojazd do centrum Gdańska zajmuje zaledwie 20 minut.

Położony na Wyspie Sobieszewskiej kompleks to doskonała inwestycja zarówno dla osób szukających miejsca do życia i odpoczynku nad morzem, jak i tych, którzy oczekują dodatkowego źródła dochodu z najmu krótkoterminowego.

Aktualnie w ofercie sprzedaży dostępnych jest 9 lokali. Więcej informacji znaleźć można na stronie: https://dekpol.pl/mieszkania/baltic-line/.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe