informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
ISOVER znów na podium

ISOVER znów na podium

Wydarzenia / 2014.07.28

Drużyna Gwarka Zabrze zajęła III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej rozgrywanym w Costa Brava w Hiszpanii. Młodych piłkarzy wspiera marka ISOVER, która konsekwentnie pomaga rozwijać młode talenty w obszarach sportowych, naukowych i artystycznych.

Zespół młodych pasjonatów piłki nożnej z Klubu Sportowego Gwarek Zabrze (rocznik 2001-2002) odniósł prawdziwy sukces na arenie międzynarodowej. Polacy zajęli trzecie miejsce w międzynarodowym turnieju młodzieżowej piłki nożnej Mediterraneo Summer Cup w hiszpańskiej Costa Brava. Brązowy medal wywalczyli pokonując aż sześć europejskich drużyn, a jeden z zawodników – Szymon Bartosik – został królem strzelców turnieju. Drużynę z Klubu, w którym przed laty grał Łukasz Piszczek, wspiera ISOVER – znany producent materiałów izolacyjnych. Nieustannie prowadzimy działania mające na celu wyszukiwanie i wspieranie inicjatyw przyczyniających się do rozwoju pasji zarówno sportowych, naukowych, jak i artystycznych. Jesteśmy ogromnie dumni z sukcesów młodych piłkarzy Gwarka Zabrze. Widok szczęśliwych pasjonatów w koszulkach z logo ISOVER na podium był dla nas wyjątkowo radosny – mówi Olga Mazurek, Menadżer Rozwoju Marki i Wsparcia Sprzedaży ISOVER.

Ze spektakularnych zwycięstw ISOVER cieszył się również wraz z Kamilem Stochem. Marka wspiera polskich skoczków Kamila Stocha i Stefana Hulę i.ISOVER kibicuje także pasjonatom na polu naukowym, jako główny sponsor Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych oraz artystycznym – będąc sponsorem corocznej Gliwickiej Gali Młodych Talentów „Zwiastuny”.

źródło: isover/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe