informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
J.W. Construction ponownie sponsoruje warszawską drużynę siatkarską

J.W. Construction ponownie sponsoruje warszawską drużynę siatkarską

CSR / 2017.08.18

Spółka J.W Construction Holding ponownie podpisała umowę z Akademickim Związkiem Sportowym Politechniki Warszawskiej SA w zakresie sponsoringu męskiej drużyny siatkarskiej ONICO Warszawa i będzie wspierać zawodników w nadchodzącym sezonie PlusLigi. W poprzednich latach jeden z największych polskich deweloperów był dwukrotnie sponsorem drużyny AZS Politechniki Warszawskiej.

Warszawa to dla nas szczególne miasto, bo tutaj powstaje najwięcej naszych inwestycji. Chcemy brać czynny udział w rozwoju stolicy, a co za tym idzie, wspomagać zdolnych i ambitnych ludzi. Wierzę bowiem, że wspieranie młodych talentów, to najlepsza inwestycja w przyszłość. Duży sentyment mam również do samego klubu, z którym współpracowaliśmy już dwukrotnie w latach poprzednich. Z zainteresowaniem obserwowałem, jak rozwija się przez ten czas i jak odnosi coraz więcej sukcesów. Jestem przekonany, że w nadchodzącym sezonie pod wodzą trenera Stéphane’a Antigi zawodnicy będą walczyć o każde zwycięstwo – powiedział Józef Wojciechowski, Przewodniczący Rady Nadzorczej J.W. Construction Holding S.A.

– Jako prezes ONICO Warszawa czuję się zaszczycona, że biznesmen z osiągnięciami najwyższej klasy, jakim jest pan Józef Wojciechowski, ponownie dołączył wraz ze swoją firmą do sponsorów naszej drużyny – powiedziała Jolanta Dolecka, prezes ONICO Warszawa.

Na mocy podpisanej umowy logotyp Spółki J.W. Construction będzie można oglądać m.in. na rękawkach koszulek zawodników oraz w hali sportowej TORWAR podczas meczów PlusLigi.

źródło: jwc/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe