informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Jak działa leasing samochodu ?

Jak działa leasing samochodu ?

Finanse / 2024.01.31

Leasing samochodu stał się atrakcyjną opcją finansowania zarówno dla przedsiębiorców. W artykule tym przyjrzymy się bliżej mechanizmom działania leasingu, skupiając się na propozycji od Volkswagen Financial Services i jej zaletach w produktach leasingowych JAK ABONAMENT i KLASYCZNYCH.

Leasingowanie samochodu to rozwiązanie dla tych, którzy chcą cieszyć się nowoczesnym pojazdem bez konieczności ponoszenia całkowitej wartości zakupu na raz. Volkswagen Financial Services oferuje klientom różne rodzaje leasingu, a jednym z nich jest Leasing KLASYCZNY.

Leasing KLASYCZNY

Leasing KLASYCZNY to propozycja dla klientów, którzy planują sfinansowanie samochodu i jednocześnie zależy im na opcji wykupu pojazdu po zakończeniu umowy. Dzięki temu rozwiązaniu, samochód dla firmy staje się teraz dostępny nawet bez posiadania gotówki a charakteryzuje się także niskimi kosztami całkowitymi finansowania oraz brakiem limitu kilometrów.

Brak konieczności posiadania gotówki na początku umowy to istotna korzyść klasycznego leasingu samochodowego VW FS. Przedsiębiorcy mogą teraz wybierać i użytkować wysokiej klasy auta z grupy Volkswagena – wybór pojazdów jest bardzo duży i obejmuje takie marki jak Volkswagen, SEAT, CUPRA, Skoda czy Audi.

Elastyczność Finansowania

Korzystając z leasingu auta, masz wpływ na wysokość miesięcznej raty leasingowej, co pozwala dostosować finansowanie do swoich indywidualnych potrzeb. Zmieniając okres finansowania oraz wysokość wkładu własnego, masz kontrolę nad kosztami. Dodatkowym plusem jest brak rocznego limitu kilometrów, co jest istotne dla przedsiębiorców pokonujących długie trasy.

Po zakończeniu umowy leasingowej stajesz się właścicielem samochodu – jeśli nie jesteś pewny czy chce zostać właścicielem po okresie umowy warto zainteresować się leasingiem JAK ABONAMENT. W leasingu JAK ABONAMENT nie musisz wykupić po okresie finansowania pojazdu, co jest zaletą dla wielu firm i daje możliwość częstej zmiany samochodów.

Leasingowanie samochodu to sposób na cieszenie się nowoczesnym pojazdem bez konieczności ponoszenia dużej opłaty na początku. Dzięki Leasingowi KLASYCZNYMU od Volkswagen Financial Services, klient ma pełną kontrolę nad finansowaniem, bez konieczności posiadania gotówki na start. Gdy zależy Tobie na niskiej racie warto zainteresować się produktem JAK ABONAMENT, który daje Twojej firmie dużą elastyczność dostosowania oferty.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe