

Japan Display rozmawia z Apple o budowie nowej fabryki
Wiadomości / 2015.02.20
Japan Display prowadzi rozmowy z Apple na temat budowy nowej fabryki produkującej wyświetlacze do urządzeń giganta z Cupertino. Koszt budowy to 1.68 mld USD. Fabryka miała być ruszyć pod konic roku 2016 i według japońskich gazet miałaby być zlokalizowana w Ishikawie.
źródło: reuters/informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Nieruchomości
Miejsce, gdzie rodzą się projekty – DXC Technology otwiera nowe biuro we Wrocławiu
2026.06.23Wiadomości
Polskie firmy przepłacają miliony za puste miejsca na parkingach
2026.06.23Nieruchomości
MLP Group rozpoczyna budowę nowego centrum logistycznego MLP Rzeszów
2026.06.23Finanse
Firmy poszukają aktywów, a nie produktów finansowych
2026.06.23Wydarzenia
Piknik Foodtruckowy w G City Promenada. Tak będzie wyglądał wymarzony początek wakacji na Pradze-Południe
2026.06.22Wydarzenia
Po świadectwa i… po Victory Royale. Fortnite Week w G City Biała
2026.06.22HR
Aleksandra Łapińska nową dyrektor Focusa w Bydgoszczy
2026.06.19Nieruchomości
Peakside rozwija City Point Targówek. Wystartowała budowa czwartej hali
2026.06.18Nieruchomości
Budowa nowej fabryki Baumit w Zimnej Wódce wchodzi w kolejny etap
2026.06.17





