

Jerome Boateng ambasadorem marek Harman
Mistrz Pucharu Świata, znany i ceniony piłkarz Jerome Boateng został właśnie Międzynarodowym Ambasadorem Marki JBL® oraz pozostałych marek audio należących do koncernu Harman. Zawodnik będzie uczestniczył w międzynarodowych działaniach marketingowych oraz tych zwiększających świadomość marki. Zaczynając od 2015 roku, w portfolio produktów audio marek należących do Harmana oraz w reklamach produktów JBL Jerome Boateng będzie wielokrotnie powracającą osobistością.
Jerome Boateng wchodzi w skład niemieckiej reprezentacji od 2010 roku i znalazł się w podstawowym składzie drużyny, która wygrała Mistrzostwa Świata 2014. Jako silny, opanowany zawodnik, który jest wszechstronnym obrońcą na boisku, Boateng jest uosobieniem staranności i zaangażowania koncernu Harman w kwestie jakości dźwięku i odsłuchu audio.
– Kariera Jerome’a oddaje istotę marek należących do Harmana na wiele sposobów. To pewnie grający na światowej scenie piłkarz, lider i ostry zawodnik na boisku. Dokładnie to samo robimy w dziedzinie audio i najnowszych technologii, zawsze dążąc do najlepszych konstrukcji i designu. – mówi Ralph Santana, Chief Marketing Officer w firmie Harman. – Istnieje bardzo silny związek między sportem a muzyką, który prowadzi do kulturalnych odniesień, jednego z naszych głównych celów marki. Status Jerome’a jako mistrza, wzoru, ikony i fana muzyki jest autentyczny. Jesteśmy podekscytowani planem wspólnego rozwoju współpracy, która połączy tych, którzy kochają sport i muzykę – kontynuuje.
– Muzyka jest dla mnie bardzo ważna i ma wielki wpływ na moje przygotowanie fizyczne i psychiczna, bym mógł dobrze grać na boisku – mówi Jarome Boateng. – Muzyka mnie motywuje, kiedy daję z siebie wszystko na treningach. Pomaga mi się skupić przed meczem. Produkty Harman dostarczają świetne brzmienie i doskonale współgrają z moim stylem życia, więc z przyjemnością wspieram działania koncernu, który inspiruje innych muzyką w jej najlepszym wydaniu – kontynuuje.
Boateng dołączył do imponującego grona światowych osobistości będących ambasadorami marek należących do koncernu Harman. Wśród nich do tej pory znaleźli się między innymi zespoły rockowe, zdobywcy nagród Grammy Maroon 5 oraz Linkin Park, światowej klasy muzyk, producent i artysta Quincy Jones, hinduski kompozytor filmowy, producent nagraniowy, muzyk, piosenkarz i filantrop AR Rahman, a także międzynarodowej klasy pianista i wysłannik pokoju ONZ Lang Lang.
– Jerome jest dziś jedną z najpopularniejszych gwiazd sportu w Europie i wzbudza wiele emocji gdziekolwiek się nie pojawi – mówi Michael Mauser, President of Harman Lifestyke Division. – Nasza współpraca z Jerome ostatnimi laty to niezwykły sukces. To zwłaszcza wzrost rozpoznawalności i widoczności marki JBL oraz wzmożenie ruchu u naszych największych partnerów detalicznych. To połączenie doskonałego audio oraz tego co najlepsze w footballu dla kibiców we wszystkich krajach.
źródło: harman/informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Zasoby biur w Polsce się kurczą. Nie można już zarządzać na wyczucie
2026.03.19Ponad 40 proc. europejskich jednorożców przenosi się do USA ze względu na trudności w działaniu na fragmentarycznym rynku europejskim. EIC chce przeznaczyć ponad 4 mld euro na rozwój innowacji, rusza też nowy program EU SCALE
2026.03.19Cena to nie wszystko. Co naprawdę decyduje o koszcie mieszkania?
2026.03.18Winyle, książkowe perełki i wielkanocne DIY. Marcowy weekend pełen atrakcji w G City Plejada
2026.03.18Biustowniczki wracają do Warszawy – bezpłatne badania USG piersi w G City Promenada
2026.03.1818 marca – Światowy Dzień Recyklingu. Dlaczego prawidłowa segregacja ma tak duże znaczenie?
2026.03.18Co czwarta firma handlowa prognozuje wyższą sprzedaż. Co trzecia zapowiada ograniczenie inwestycji
2026.03.18Jak deweloperzy zachęcają do zakupu mieszkań. Co można zyskać
2026.03.17Łucz-Bud wybuduje inwestycję Verdea Żoliborz
2026.03.17





