

Jesienna przygoda u Kubusia – bezpłatne teatrzyki dla najmłodszych w centrum handlowym Targówek!
Doskonała okazja do spędzenia czasu wolnego w CH Targówek! Specjalnie z myślą o najmłodszych już 11 i 12 października warszawska galeria zaprasza na klimatyczne przedstawienie „Jesienna przygoda u Kubusia”, opowiadające historię bohaterów ze Stumilowego Lasu!
„Jesienna przygoda u Kubusia” to wyjątkowe przedstawienie, które przeniesie najmłodszych widzów w świat dobrze znanego i uwielbianego przez dzieci Kubusia Puchatka. Krzyś musi iść do szkoły, co rozpoczyna serię zabawnych nieporozumień i przygód, które Kubuś przeżywa w swojej misji, aby odnaleźć przyjaciela. Bajka, osadzona w jesiennej scenerii, jest pełna ciepła i przyjaźni, a także humoru, który zachwyci najmłodszych.
Po każdym spektaklu, który potrwa około 40 minut, dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach kreatywnych, podczas których stworzą piękne wyklejanki z kolorowych jesiennych liści. To doskonała okazja, aby rozwijać kreatywność i umiejętności manualne najmłodszych. Zajęcia te nie tylko bawią, ale także wspierają rozwój dziecka, ucząc je wyrażania siebie poprzez sztukę.
Teatrzyki dla dzieci, takie jak „Jesienna przygoda u Kubusia”, stanowią doskonałą formę wprowadzenia najmłodszych w świat teatru i kultury. To także szansa, by rozwijać wyobraźnię oraz wrażliwość artystyczną dzieci, oferując im bezpieczne i przyjazne środowisko, w którym mogą się zanurzyć w magii przedstawień teatralnych.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Teatrzyki będą prowadzone w dwóch turach – o godzinie 11:00 oraz 15:00 – w piątek i sobotę 11 i 12 października, w strefie obok perfumerii Douglas. Więcej informacji na temat wydarzeń oraz aktualnej oferty centrum można znaleźć pod adresem: https://atrium-targowek.pl/przyjazn-na-cztery-lapy-w-ch-targowek/.
źródło: informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Aż 65% MŚP nie uwzględnia AI w swojej strategii biznesowej. Najczęściej dotyczy to firm transportowych i HoReCa
2025.06.18Nowa dzielnica w Warszawie? Zobacz gdzie powstaje!
2025.06.17Sokołów z Łukaszem Fabiańskim promuje zdrowy styl życia - Czwarty finał Sokoliki Cup
2025.06.17Samochodem na wakacje – jak się przygotować?
2025.06.17Polski rynek nieruchomości komercyjnych w 2025 roku po pierwszych 5 miesiącach
2025.06.16Scallier rozbudowuje struktury organizacyjne w Polsce
2025.06.16Cukrownia w Pruszczu Gdańskim zyska drugie życie. NDI Development rozpoczyna jeden z większych projektów rewitalizacyjnych w historii Pomorza
2025.06.16CEVA Logistics łączy Daleki Wschód z Ameryką Łacińską – nowe połączenie RORO i rozwiązania end-to-end dla logistyki pojazdów gotowych
2025.06.16Maciej Wieczorkiewicz dołącza do Avison Young
2025.06.13