informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Karolis Bacevičius nowym Dyrektorem Zarządzającym Geberit Sp. z o. o.

Karolis Bacevičius nowym Dyrektorem Zarządzającym Geberit Sp. z o. o.

HR / 2023.08.03

Nowym Dyrektorem Zarządzającym Geberit Sp. z o. o. został Karolis Bacevičius, dotychczasowy Dyrektor Marketingu w państwach nordyckich w firmie. Zastąpił na stanowisku Przemysława Powalacza, który w maju br. podjął decyzję o rozstaniu z Grupą Geberit i kontynuowaniu swojej kariery w nowych obszarach biznesowych.

Karolis Bacevičius jest związany z Grupą Geberit już od 15 lat. Karierę rozpoczynał w Litwie, następnie zakres jego odpowiedzialności rozszerzył o Łotwę i Estonię, zaś ostatnie 6 lat odpowiadał za komunikację marketingową w siedmiu państwach, reprezentujących rynki nordyckie.

Posiada szerokie kompetencje poparte ponad 15-letnim doświadczeniem w międzynarodowym środowisku biznesowym w takich dziedzinach jak negocjacje, zarządzanie sprzedażą i marketingiem. Jest absolwentem Uniwersytetu Wileńskiego. Profesjonalnie włada językiem angielskim, niemieckim oraz polskim. Zna także rosyjski i duński oraz podstawy łaciny, co gwarantuje biegłość pracy na międzynarodowej arenie.

Jako nowo powołany Dyrektor Zarządzający będzie miał okazję wykorzystać swoją szeroką wiedzę w obszarze sprzedaży i marketingu oraz doświadczenie w budowaniu relacji opartych na zaufaniu.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe