informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Katarzyna Jędrocha dołącza do zespołu Xerox Polska

Katarzyna Jędrocha dołącza do zespołu Xerox Polska

HR / 2017.12.19

Do Zespołu Zarządzającego Xerox Polska dołączyła Katarzyna Jędrocha, która objęła stanowisko SAO & DO Director. Katarzyna będzie odpowiadać za rozwój biznesu usług DO w zakresie ich projektowania, sprzedaży, wdrażania oraz utrzymania, skupiając się na obszarach, które oferują nowe możliwości wzrostu.

Katarzyna jest związana z rynkiem dostawców sprzętu i rozwiązań IT od 16 lat. Przez ostatnie trzy lata pracowała w firmie Ricoh Polska jako Regionalny Dyrektor Sprzedaży Bezpośredniej, odpowiadając za zarządzanie sprzedażą urządzeń i usług w czterech oddziałach (Katowice, Wrocław, Poznań i Szczecin) oraz rozwój rynku wertykalnego z dedykowanymi rozwiązaniami dla wyższych uczelni. W ramach pracy w Ricoh Polska udało się jej, wraz z zespołem, którym zarządzała, osiągnąć znaczne sukcesy sprzedażowe i pozyskać znaczących kluczowych klientów. Wśród wyzwań Katarzyna Jędrocha wymienia wdrożenie koncepcji rekonstrukcji struktury działu sprzedaży.

W latach 2001-2014 pracowała w spółce Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o. gdzie pełniła funkcję Dyrektora Zarządzającego, odpowiadając za wyznaczanie strategii sprzedażowej i marketingowej oraz zarządzanie centralą i czterema oddziałami firmy. W tym czasie sukcesywnie rozbudowywała działy sprzedaży hardware, software, materiałów eksploatacyjnych oraz dział serwisu. Proaktywnie wpływała na tworzenie kompleksowej oferty firmy i budowanie jej rozpoznawalności, rozszerzając działalność o linię technologiczną do produkcji materiałów do druku i wprowadzając nowe marki. W efekcie jej pracy Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o. wzbogaciło swoje portfolio o nowych kluczowych klientów i odnotowywało coroczny wzrost obrotów.

Prywatnie Katarzyna interesuje się podróżami, dobrym kinem, a jej szczególną pasją jest gotowanie.

źródło: xerox/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe