

Katarzyna Świderska liderką świata stolarki
Od 19 lat związana z branżą budowlaną i marką WIŚNIOWSKI. Stworzyła od podstaw dział marketingu firmy, otwierając go na nowe możliwości i wyzwania. To ona zainicjowała i pokierowała procesem rebrandigu marki WIŚNIOWSKI, uwypuklając jej prestiż i pozycję lidera w branży. Teraz sama została liderką. Katarzyna Świderska – dyrektor marketingu firmy WIŚNIOWSKI zdobyła tytuł „Najlepszej z najlepszych” w plebiscycie Kobiety Branży Stolarki organizowanym przez Informator Branżowy Stolarka VIP.
Branża budowlana to świat uznawany za typowo męski. Panie jednak coraz częściej ingerują w ten świat, nadając mu nowego wyrazu i otwierając przed nim nowe horyzonty. To one inspirują do zmian, motywują i podejmują kluczowe decyzje. Fakt ten docenił Informator Branżowy Stolarka VIP, który postanowił zorganizować plebiscyt „Kobiety Branży Stolarki”, nagradzając kobiety niezastąpione. W tegorocznej edycji plebiscytu nominowano ponad 35 kobiet, zajmujących kluczowe stanowiska w firmach związanych z branżą budowlaną. Po wstępnej ocenie do finałowego etapu przeszło 5 pań, których kandydatury poddano weryfikacji poprzez głosowanie internautów. Najwięcej głosów zdobyła Katarzyna Świderska, dyrektor marketingu firmy WIŚNIOWSKI.
- To dla mnie ogromnie ważne wyróżnienie, szczególnie że rozpoczyna się 20 rok mojej pracy na rzecz branży budowlanej, w której obecność kobiet przez lata nie była tak oczywista jak dziś. Chciałabym zadedykować tę nagrodę wszystkim moim koleżankom współtworzącym sukces marki WIŚNIOWSKI - przyznała Katarzyna Świderska.
Statuetki „Najlepsza z najlepszych” wręczono 25 lutego br. na zamku w Gniewie podczas XII Konwentu Stolarki VIP. Nagrody wręczał organizator konwentu Grzegorz Cendrowski.
- Mało mówi się o kobietach w naszej branży. Branża jest mocno męska, a jednak kobiety odgrywają w niej bardzo ważną rolę. Postanowiliśmy przełamać ten stereotyp i pokazać te panie, które dużo znaczą i będą znaczyły jeszcze więcej – podsumowuje Cendrowski.
zrodlo:wisniowski/informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
20 mln euro na rozwój technologii, ponad 400 grantów dla przeszło 320 firm – podsumowanie największego projektu finansowanego przez Unię Europejską dla deep-tech
2026.03.23KPO challenge: 1 dystrybutor, 10 000 Chromebooków, 1214 szkół, realizacja w <20 dni
2026.03.20Prawie 80 tys. dzieci i system, który nie nadąża. Czy da się naprawić zranione dzieciństwo?
2026.03.20Hiperpersonalizacja w e-commerce: przewaga konkurencyjna czy pułapka trendu?
2026.03.20Zasoby biur w Polsce się kurczą. Nie można już zarządzać na wyczucie
2026.03.19Ponad 40 proc. europejskich jednorożców przenosi się do USA ze względu na trudności w działaniu na fragmentarycznym rynku europejskim. EIC chce przeznaczyć ponad 4 mld euro na rozwój innowacji, rusza też nowy program EU SCALE
2026.03.19Cena to nie wszystko. Co naprawdę decyduje o koszcie mieszkania?
2026.03.18Winyle, książkowe perełki i wielkanocne DIY. Marcowy weekend pełen atrakcji w G City Plejada
2026.03.18Biustowniczki wracają do Warszawy – bezpłatne badania USG piersi w G City Promenada
2026.03.18





