

KittyBella w Atrium Reduta! Spotkaj się z idolką i przeżyj niezapomniany Dzień Dziecka!
Już w sobotę, 1 czerwca, Atrium Reduta zamieni się w raj dla fanów gier wideo i świata YouTube. Z okazji Dnia Dziecka centrum handlowe na warszawskiej Ochocie odwiedzi gwiazda młodego pokolenia – youtuberka i streamerka KittyBella!
To będzie prawdziwa gratka dla wszystkich fanów gier wideo i świata YouTube. Już w sobotę, 1 czerwca warszawską Redutę odwiedzi youtuberka i streamerka – KittyBella. Jej kanał na YouTube bije rekordy popularności, a teraz fani będą mieli niepowtarzalną okazję, by poznać ją osobiście i zrobić sobie wspólne zdjęcie! Idolka dzieci i młodzieży spotka się z dziećmi i zaprosi ich do wspólnej zabawy.
Wydarzenie będzie doskonałą okazją dla pociech, które fascynuje świat nowych technologii i programowania. Redutę odwiedzą również specjaliści ze szkoły „Giganci Programowania”, którzy podczas warsztatów nauczą najmłodszych podstaw kodowania w grze Minecraft.
To nie koniec atrakcji! Uczestnicy mogą wziąć udział w konkursach i wygrać świetne nagrody! Dodatkowo na fanpage’u Atrium Reduta na Facebooku, na fanów KittyBelli czeka wyjątkowa gratka – możliwość wygrania prywatnego spotkania z gwiazdą! Śledźcie Facebooka Atrium Reduta, aby dowiedzieć się więcej!
Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 1 czerwca w Atrium Reduta i potrwa od godziny 11:00 do 16:00. Z KittyBellą fani będą mogli spotkać się od 12:00 do 15:00.
Więcej informacji nt. wydarzeń i aktualnej oferty centrum handlowego Reduta znajduje się na stronie internetowej galerii.
źródło: informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Roma Tower z prestiżowymi wyróżnieniami. Projekt apartamentowca otrzymał certyfikat Fitwel i dwie nagrody Best in Building Health Award
2026.03.24Matexi zaprasza na dni otwarte w ukończonej inwestycji Apartamenty Portowa
2026.03.24Sarantis Polska otwiera nowe centrum dystrybucyjne w MLP Pruszków II
2026.03.2420 mln euro na rozwój technologii, ponad 400 grantów dla przeszło 320 firm – podsumowanie największego projektu finansowanego przez Unię Europejską dla deep-tech
2026.03.23KPO challenge: 1 dystrybutor, 10 000 Chromebooków, 1214 szkół, realizacja w <20 dni
2026.03.20Prawie 80 tys. dzieci i system, który nie nadąża. Czy da się naprawić zranione dzieciństwo?
2026.03.20Hiperpersonalizacja w e-commerce: przewaga konkurencyjna czy pułapka trendu?
2026.03.20Zasoby biur w Polsce się kurczą. Nie można już zarządzać na wyczucie
2026.03.19Ponad 40 proc. europejskich jednorożców przenosi się do USA ze względu na trudności w działaniu na fragmentarycznym rynku europejskim. EIC chce przeznaczyć ponad 4 mld euro na rozwój innowacji, rusza też nowy program EU SCALE
2026.03.19





