informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
KittyBella w Atrium Reduta! Spotkaj się z idolką i przeżyj niezapomniany Dzień Dziecka!

KittyBella w Atrium Reduta! Spotkaj się z idolką i przeżyj niezapomniany Dzień Dziecka!

Nieruchomości / 2024.05.24

Już w sobotę, 1 czerwca, Atrium Reduta zamieni się w raj dla fanów gier wideo i świata YouTube. Z okazji Dnia Dziecka centrum handlowe na warszawskiej Ochocie odwiedzi gwiazda młodego pokolenia – youtuberka i streamerka KittyBella!

To będzie prawdziwa gratka dla wszystkich fanów gier wideo i świata YouTube. Już w sobotę, 1 czerwca warszawską Redutę odwiedzi youtuberka i streamerka – KittyBella. Jej kanał na YouTube bije rekordy popularności, a teraz fani będą mieli niepowtarzalną okazję, by poznać ją osobiście i zrobić sobie wspólne zdjęcie! Idolka dzieci i młodzieży spotka się z dziećmi i zaprosi ich do wspólnej zabawy.

Wydarzenie będzie doskonałą okazją dla pociech, które fascynuje świat nowych technologii i programowania. Redutę odwiedzą również specjaliści ze szkoły „Giganci Programowania”, którzy podczas warsztatów nauczą najmłodszych podstaw kodowania w grze Minecraft.

To nie koniec atrakcji! Uczestnicy mogą wziąć udział w konkursach i wygrać świetne nagrody! Dodatkowo na fanpage’u Atrium Reduta na Facebooku, na fanów KittyBelli czeka wyjątkowa gratka – możliwość wygrania prywatnego spotkania z gwiazdą! Śledźcie Facebooka Atrium Reduta, aby dowiedzieć się więcej!

Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 1 czerwca w Atrium Reduta i potrwa od godziny 11:00 do 16:00. Z KittyBellą fani będą mogli spotkać się od 12:00 do 15:00.

Więcej informacji nt. wydarzeń i aktualnej oferty centrum handlowego Reduta znajduje się na stronie internetowej galerii.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe