informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Klimas Wkręt-met podwójnie nagrodzony na Builder Awards 2019
Budowlana Firma Roku

Klimas Wkręt-met podwójnie nagrodzony na Builder Awards 2019

Nagrody / 2020.02.03

Wojciech Klimas, Prezes Zarządu Klimas Wkręt-met, otrzymał wyróżnienie „Osobowość Branży 2019”, a jego przedsiębiorstwo – tytuł „Budowlana Firma Roku 2019”. Obie nagrody są przyznawane przez redakcję miesięcznika „Builder”.

Firma Klimas Wkręt-met po raz kolejny została doceniona przez Kapitułę miesięcznika „Builder”. Prestiżowe wyróżnienie branżowe „Budowlana Firma Roku 2019” potwierdza, że w minionym roku firma zanotowała szczególne osiągnięcia, czym wyróżniła się na tle branży i konkurencji.

Z kolei tytuł „Osobowość Branży 2019”, przyznany jej Prezesowi – Wojciechowi Klimasowi, jest potwierdzeniem skutecznego zarządzania przedsiębiorstwem oraz stabilności i rzetelności w jego funkcjonowaniu. Laureatami tego tytułu zostają bowiem osoby, które współtworzą sukces firmy, potrafią udźwignąć ciężar odpowiedzialności, imponują odwagą, wytrwałością, determinacją i biznesową intuicją.

Wyróżnienia, przyznane przez zacne grono Kapituły Builder Awards, nabierają dla nas szczególnego znaczenia, ponieważ w bieżącym roku firma Klimas Wkręt-met obchodzi  30-lecie swojej działalności - mówi Wojciech Klimas, założyciel i prezes Klimas Wkręt-met.- Dotarcie do miejsca, w którym obecnie jesteśmy, nie było łatwe. Wymagało ogromnego zaangażowania i wieloletniej, ciężkiej pracy. Postawiliśmy jednak na wysoko wykwalifikowany zespół ekspertów, którzy swoje doświadczenie zdobywali na rynkach międzynarodowych. Stale podnosimy też nasze kwalifikacje w zakresie zarządzania, produkcji, marketingu i sprzedaży. Dzięki tym czynnikom, a także dzięki wsłuchiwaniu się w potrzeby rynku oraz nieustannym inwestycjom w rozwój firmy, marka Klimas Wkręt-met jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w zakresie technik zamocowań.

W minionym roku zrealizowaliśmy jedną z największych inwestycji w historii firmy – budowę dwóch zakładów produkcyjnych w Wanatach, o łącznej powierzchni 30 tys. m2. Uruchomiliśmy też sprzedaż naszych produktów na nowych rynkach zagranicznych i wdrożyliśmy nowoczesne narzędzie do obsługi sprzedaży internetowej, a zatem rok 2019 był dla nas rokiem udanym i pracowitym – twierdzi Wojciech Klimas.

Przypomnijmy, że marka Klimas Wkręt-met jest obecna w każdym sektorze budownictwa - od pokryć dachowych, przez ocieplenia, konstrukcje drewniane, stolarkę otworową, po zamocowania do branży meblarskiej i chemię budowlaną. Firma prowadzi działalność w oparciu o 4 wielkopowierzchniowe zakłady produkcyjne, wyposażone w najnowocześniejsze w Europie urządzenia, i jest niezależna na każdym etapie tworzenia zamocowań – od projektu, przez wykonanie, po ich dostawę. Obecnie przedsiębiorstwo dystrybuuje swoje produkty do ponad 60 krajów na świecie, w tym na tak odległe rynki jak Indie czy Australia. W bieżącym roku Klimas Wkręt-met uruchomi nowoczesne linie produkcyjne w nowo wybudowanych zakładach, przystosowanych do realizacji Przemysłu 4.0.

https://www.wkret-met.com

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe