

„Kolory dla szkoły” - mamy zwycięzcę!
Zespół Szkół w Pustyni zdobył I miejsce w akcji zorganizowanej przez Fabrykę Farb i Lakierów Śnieżka SA. Promocja obowiązywała od 15 maja, a swój finał miała 14 czerwca, kiedy to zostały podliczone głosy i wyłonieni zwycięzcy. Drugie miejsce przypadło Zespołowi Szkół z Paszczyny, a trzecie placówce z Brzeźnicy.
Przypomnijmy – każdy klient po dokonaniu zakupów w sklepie otrzymywał specjalne naklejki, które – jako swój głos – mógł przyznać wybranej szkole, naklejając je na znajdującą się w sklepie tablicę do głosowania. Dzięki temu kupujący mogli na bieżąco obserwować wyniki promocji. Sprzedawcy w salonie wydawali naklejki na podstawie paragonów z zakupów.
W akcji brały udział także Zespoły Szkół z Lubziny, Pustkowa i Pustkowa Osiedla. Konkurencja była ogromna, gdyż w akcję zaangażowane były całe społeczności z najbliższego otoczenia firmy. Walka była wyrównana, jednak w końcowym etapie konkursu zaczęły wyraźnie wyróżniać się szkoły z Pustyni, Paszczyny i Brzeźnicy.
To pierwsza tego typu akcja zorganizowana w Salonie Firmowym Śnieżki. Ogromne zainteresowanie konkursem przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów, którzy nie wykluczają powtórzenia całego przedsięwzięcia w przyszłości.
źródło: śnieżka/informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Alides Polska podpisuje umowę z CFE Polska i rozpoczyna budowę Westo Wola
2026.05.05ALEET o bezpieczeństwie danych operacyjnych w logistyce i transporcie w erze AI
2026.05.04Od efektywności do odporności – CEVA Logistics o nowym podejściu do ryzyka w łańcuchu dostaw
2026.05.04CEVA Logistics wprowadza nową usługę w transporcie morskim dla dostaw zużytych baterii litowo-jonowych do Europy kontynentalnej
2026.04.30Kwintesencja krakowskiego stylu życia. EKOPARK ogłasza start sprzedaży bestsellerowego osiedla U Przybyszewskiego w Bronowicach Małych
2026.04.28Dlaczego bezpieczeństwo techniczne powinno być częścią strategii sieciowej IT
2026.04.28Czego uczy „czekoladowa kradzież”?
2026.04.28Polacy czują się bezpiecznie, ale oczekiwania rosną
2026.04.28Jak wybór europejskiego dostawcy PCB wpływa na bezpieczeństwo łańcucha dostaw?
2026.04.28





