

Komfort otworzył kolejny sklep
Ekspansja sieci Komfort trwa. 30 czerwca w gdańskim centrum handlowym Galeria Morena otwarty został kolejny sklep. To już 14. otwarcie pod szyldem Komfort w tym roku. Marka zaktywizowała również działania marketingowe.
Proces ekspansji i odświeżania wizerunku marki Komfort nabrał tempa. Od początku roku sieć otworzyła 14 nowych sklepów – 7 własnych oraz 7 w nowym modelu współpracy franczyzowej. Wszystkie zaaranżowane zostały w oparciu o nowy koncept, który nagrodzony został tytułem Best Shop Concept w kategorii „Remodeling”. Najnowszy lokal powstał na terenie gdańskiego kompleksu handlowego Morena (ul. Schuberta 102A) i ma powierzchnię 250 mkw.
Równolegle Komfort intensyfikuje działania marketingowe. Od czerwca ambasadorką marki jest Dorota Szelągowska, którą oglądać można m.in w kampanii Komfortu. Sieć została również partnerem jej nowego programu „Polowanie na mieszkanie”, emitowanego na antenie telewizji TVN.
źródło: komfort/infromacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
HWF wzmacnia praktykę ubezpieczeń transakcyjnych w Polsce i regionie CEE. Michał Osowski szefem teamu podatkowego
2026.02.12Matexi Polska pokaże gotowe mieszkania w XYZ Place
2026.02.11Gamingowe ferie w G City Plejada – dzień pełen emocji dla graczy w każdym wieku
2026.02.10Schibsted & Vend Polska przedłuża najem w kompleksie High5ive w Krakowie
2026.02.10Walentynki z sercem – akcja krwiodawstwa w G City Targówek
2026.02.10Ingram Micro zostaje na dłużej w MLP Pruszków II
2026.02.10Wielostopniowa rekrutacja pracowników tymczasowych w logistyce to mniej rotacji, więcej stabilności
2026.02.10Orbia Building & Infrastructure (Wavin) i WERIT ogłaszają współpracę w zakresie sanitarnych systemów podtynkowych
2026.02.09Alides Polska wzmacnia polskie kierownictwo, wspierając ambitne plany rozwoju
2026.02.06





