

Komfort ponownie „Gwiazdą Jakości Obsługi”
Profesjonalizm i zaangażowanie pracowników Komfortu zostały docenione przez konsumentów, którzy przyznali firmie tytuł „Gwiazdy Jakości Obsługi”. Nagroda przyznawana jest w ramach Polskiego Programu Jakości Obsługi, w którym klienci oceniają poziom obsługi oraz swoje doświadczenia z kontaktów z poszczególnymi firmami. W oparciu o te opinie, raz do roku - w Światowy Dzień Konsumenta 15 marca, publikowana jest lista najlepiej ocenionych firm. To właśnie one nagradzane są godłem „Gwiazda Jakości Obsługi”.
Sklepy Komfort otrzymały statuetkę po raz kolejny. Tegoroczna nagroda ma dla firmy szczególne znaczenie, gdyż przyznana została w momencie, kiedy marka przechodzi zmiany:
„Unowocześniamy wizerunek, uatrakcyjniamy naszą ofertę, wkrótce ruszamy z całkowicie nową stroną internetową. Ale jednej rzeczy nie zmienimy na pewno. Nadal ogromny nacisk będziemy kładli na profesjonalizm i życzliwość naszych sprzedawców. Ta nagroda jest dowodem na to, że nam się to udaje. Dlatego z tego miejsca serdecznie dziękuję i gratuluję naszym pracownikom, którzy po raz kolejny zostali „gwiazdami”.“ – powiedziała Anna Heimberger, Dyrektor Marketingu Sklepy Komfort S.A.
źródło: komfort/informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Miejsce, gdzie rodzą się projekty – DXC Technology otwiera nowe biuro we Wrocławiu
2026.06.23Polskie firmy przepłacają miliony za puste miejsca na parkingach
2026.06.23MLP Group rozpoczyna budowę nowego centrum logistycznego MLP Rzeszów
2026.06.23Firmy poszukają aktywów, a nie produktów finansowych
2026.06.23Piknik Foodtruckowy w G City Promenada. Tak będzie wyglądał wymarzony początek wakacji na Pradze-Południe
2026.06.22Po świadectwa i… po Victory Royale. Fortnite Week w G City Biała
2026.06.22Aleksandra Łapińska nową dyrektor Focusa w Bydgoszczy
2026.06.19Peakside rozwija City Point Targówek. Wystartowała budowa czwartej hali
2026.06.18Budowa nowej fabryki Baumit w Zimnej Wódce wchodzi w kolejny etap
2026.06.17





