informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Konica Minolta przejmuje Copy Partner

Konica Minolta przejmuje Copy Partner

Finanse / 2014.08.05

Konica Minolta Business Solutions Polska przejęła spółkę Copy Partner Marek Szczytowski S.K.A., wieloletniego partnera biznesowego marki. Transakcja przyczyni się do umocnienia pozycji lidera rynku druku biurowego oraz pozwoli poszerzyć bazę klientów z sektora MŚP.

Przejęcie Copy Partner zostało sfinalizowane 1 sierpnia. W ramach zawartej umowy Konica Minolta zyskała szeroką bazę klientów oraz majątek stały firmy. Do struktur firmy zostało włączonych również 28 pracowników, dzięki temu klienci Copy Partner zyskują pewność, że ich kontrakty są realizowane zgodnie z ustaleniami i przyjętym harmonogramem. Przejęcie Copy Partner przyniesie korzyści klientom firmy, dzięki większemu dostępowi do sieci sprzedaży i serwisu Konica Minolta. Oddziały i Punkty sprzedażowo – serwisowe firmy znajdują się w 15 miastach w całej Polsce m.in. w Warszawie, Gdańsku i Katowicach.

- Umowa z Copy Partner doskonale wpisuje się w strategię rozwoju Konica Minolta w segmencie usług i rozwiązań dla sektora MŚP w Polsce. Transakcja pozwoli umocnić pozycję firmy i zwiększyć udziały w rynku. Wzmocnienie struktur o nowych pracowników zapewni prawidłową realizację wszystkich bieżących umów i zobowiązań – powiedział Robert Hulej, Dyrektor Generalny Konica Minolta Business Solutions Polska.

źródło: konica minolta/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe