informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Konkurs „Najlepsze Domowe Spa – Łazienka z Fjordd”
Konkurs Fjord

Konkurs „Najlepsze Domowe Spa – Łazienka z Fjordd”

Wydarzenia / 2023.07.18

Od kwietnia trwa konkursem skierowanym do architektów i projektantów wnętrz prowadzony przez polską markę Fjordd. Producent wanien i umywalek prysznicowych czeka do 31 października na zgłoszenia najciekawszych projektów oraz gotowych realizacji wnętrz łazienek. Na zwycięzców czekają nagrody. 

– Od początku istnienia naszej marki propagujemy idee tworzenia w łazience domowego spa. Przekonujemy wszystkich, że dzisiejsza łazienka jest nie tylko miejscem służącym higienie, ale również powinna stać się przestrzenią relaksu i odzyskiwania sił witalnych. Stąd idea konkursu. Chcemy zobaczyć jak nasz koncept rozumieją profesjonalni projektanci – tłumaczy Marcin Sojda, z Zarządu Fjordd. 

Konkurs, którego celem jest wyłonienie najciekawszego pod względem estetyki wnętrza łazienki, ma dwie kategorie. W pierwszej „Wizualizacja Najlepszego Domowego Spa” mogą wziąć udział autorzy projektów koncepcyjnych łazienek, których powierzchnia nie przekracza 20mkw. Z kolei o nagrodę w drugiej – „Realizacja Najlepszego Domowego Spa” –  mogą ubiegać się designerzy, którym udało się wcielić swój pomysł w życie. Warunkiem zakwalifikowania zgłoszenia jest wykorzystanie w projektach co najmniej dwóch produktów marki Fjordd. A wśród nich znajdziemy wanny, umywalki i brodzki prysznicowe wykonane z innowacyjnego kamiennego kompozytu Aquastone®.

O tym, które wnętrza łazienek zyskają miano „Najlepszego Domowego Spa”, a ich autor nagrodę w wysokości 5 000,00 zł wraz z voucherem na dowolny produkt Fjordd zadecyduje jury złożone z profesjonalistów branży design. W jego składzie znaleźli się:

• Iwona Ławecka-Marczewska, Redaktorka Naczelna portalu designdoc.pl;

• Krystyna Łuczak-Surówka, polska naukowczyni, historyczka sztuki, pionierka krytyki wzornictwa;

• Marcelina Plichta-Wabnik, menadżerka mającą na koncie wprowadzenia na rynek kliku marek wnętrzarskich;

• Ewa Porębska, Redaktorka Naczelna magazynu Architektura-Murator;

• Marcin Szczelin, Redaktor Naczelny magazynu Archisnob;

• Małgorzata Szczepańska, Redaktorka Naczelną polskiej edycji Elle Decoration.

Zgłoszenia konkursowe (minimum 3 pliki graficzne wraz z krótkim opisem) należy przesyłać na adres konkurs@fjordd.com. Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie www.fjordd.com/konkurs

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe