

Konkursy branżowe podczas Targów RetailShow 2014
Organizator V Międzynarodowych Targów Wyposażenia, Technologii i Usług dla Handlu RetailShow zaprasza firmy z branży handlowej do udziału w dwóch konkursach: „Best Shop Concept 2014” oraz „Innowacje Handlu 2014”. W pierwszym zostaną nagrodzone unikalnie zaprojektowane i wyposażone sklepy, z kolei drugi wyłoni najlepsze urządzenia, produkty i usługi dla sektora handlowego.
Targi RetailShow odbędą się 19 i 20 listopada br. w Centrum EXPO XXI w Warszawie. Towarzyszą im dwa konkursy skierowane do firm z branży handlowej. Nowością będzie „Best Shop Concept 2014”, w którym nagrodzone zostaną sklepy wyróżniające się pomysłem, designem, zastosowanymi technologiami oraz walorami użytkowymi. W konkursie „Innowacje Handlu 2014” wybrane zostaną najlepsze urządzenia, produkty i usługi dla branży handlowej. Obie propozycje to okazja do wyróżnienia na tle konkurencji, a także szansa na dodatkową rekomendację i zdobycie uznania klientów.
Konkurs „Best Shop Concept 2014”
Ideą konkursu jest przedstawienie i nagrodzenie najciekawszych konceptów sklepowych w różnych formatach, które wyróżniają się zarówno pod względem estetycznym, jak i użytkowym. Oceniana będzie także spójność i jednocześnie unikalność konceptu, zastosowanie unikalnych rozwiązań oraz design. Do konkursu mogą być zgłaszane sklepy w sześciu kategoriach: sklep odzieżowy, hipermarket, supermarket, dyskont, sklep typu convenience oraz sklepy po remodelingu, które działają na terenie Polski i zostały otwarte w ciągu ostatniego roku. Warunkiem zgłoszenia sklepu do konkursu jest przesłanie informacji o obiekcie oraz materiału zdjęciowego, który przedstawiać będzie witrynę z logotypem lub marką, wnętrze sklepu, strefę sprzedaży oraz inne elementy, które są szczególnie ważne lub nowatorskie. Udział w konkursie jest bezpłatny.
W skład Jury wejdą m.in. przedstawiciele firm doradczych, pracowni architektonicznych i organizacji branżowych. Laureaci będą mogli posługiwać się tytułem „Best Shop Concept 2014” i wykorzystywać logotyp w działalności marketingowej.
Konkurs „Innowacje Handlu 2014”
W piątej edycji konkursu wyłonione zostaną najlepsze urządzenia, produkty i usługi prezentowane podczas targów. Wystawcy mogą zgłaszać produkty w 11 kategoriach: systemy i technologie IT; projekty i wyposażenie wnętrz sklepowych; oświetlenie, kasy fiskalne i wagi; drukarki, skanery, kolektory, POS; programy lojalnościowe; e-commerce & mobile; ochrona i systemy zabezpieczeń; systemy marketingowe, POS i digital signage; systemy franczyzowe dla handlu oraz logistyka i magazyn. Zwycięzcy będą mogli używać logotypu „Innowacje Handlu 2014”, a także dokonać prezentacji nagrodzonych produktów w Retail Innovations Theatre drugiego dnia targów.
Zgłoszenia
Więcej informacji na temat konkursów oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie www.retailshow.pl. Zgłoszenia do konkursu należy przesłać do 31 października 2014. Oficjalne ogłoszenie wyników obu konkursów odbędzie się 19 listopada br. podczas RetailShow Afterparty.
źródło: informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Rozwiązania sieciowe obecne w 150 krajach w dystrybucji KOMSA Poland
2026.07.17Drucianka Campus wchodzi w kluczowy etap realizacji
2026.07.16Collegia Grunwaldzka otwarta!
2026.07.16Paul Yokoyama nowym prezesem Sharp Europe
2026.07.13Klocki, gaming i kreatywna zabawa. G City Targówek zaprasza na Festiwal Klocków CONNECT
2026.07.13Waterdrop przyspiesza rozwój na polskim rynku. Marka rozwija sieć sprzedaży i rozszerza współpracę z partnerami handlowymi
2026.07.09Armatis wspiera ekspansję Crédit Agricole na rynku niemieckim
2026.07.08EFL i Credit Agricole partnerami akcji „Strażak na szlaku 2026”
2026.07.08Pół tysiąca powodów do radości – poszewki z akcji Uszyj Jasia na Złocieniu trafiły do krakowskich szpitali
2026.07.08





