

KONTEL podwójnie nagrodzony
KONTEL, jeden z największych rodzimych dystrybutorów rozwiązań IT oraz sprzętu audio i wideo, w tym profesjonalnych urządzeń konferencyjnych, otrzymała w minionym tygodniu dwa wyróżnienia - Gazelę Biznesu i tytuł Złotego Dystrybutora Yealink.
Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Kontel otrzymał tę nagrodę za swoje działania w 2017 roku. To była już 18. edycji plebiscytu organizowanego przez Puls Biznesu. Zaś Yealink przyznał firmie Kontel status "Złotego Dystrybutora - Yealink Gold Distributor 2018". Firmę wyróżnia na rynku to, że jest jedynym bezpośrednim dystrybutorem tego producenta z pełnym portfolio, czyli telefonami IP, telefonami Skype for Business, telefonami konferencyjnymi oraz systemami wideokonferencyjnymi.
- Te dwie nagrody to dla nas ogromne wyróżnienie, które zarazem motywuje nas do rozwoju. Tytuł Gazeli Biznesu to znak, że dobrze zarządzamy naszą firmą. Cieszę się, że nasze starania zostały docenione. Te sukcesy to zasługa także naszych licznych partnerów handlowych - mówi Andrzej Wiśniewski, członek zarządu firmy KONTEL. - Status "Złotego Dystrybutora" to uznanie dla ciężkiej pracy i wysiłku, jaki wkładamy w promowanie wszystkich rozwiązań Yealink na polskim rynku, podjętych działań marketingowych oraz dużej ilości z sukcesem zakończonych w ubiegłym roku projektów VoIP i AV. Jestem przekonany, że będziemy dokładać wszelkich starań, żeby podtrzymać wysoką jakość naszych działań.
źródło: informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Elastyczność - słowo klucz rynku biurowego
2026.05.27Transport i logistyka hamują. Barometr EFL najniższy od ponad pięciu lat, nowych zamówień niemal nie ma
2026.05.27Dzień Dziecka z KittyBellą w G City Targówek – spotkanie z influencerką i rodzinne atrakcje
2026.05.26Pierwsze takie wydarzenie w Polsce. G City Promenada zaprasza na wyjątkowy Dzień Dziecka z ekipą SmileSlow
2026.05.25Tu liczy się nie tylko adres. Dlaczego sąsiedztwo znów staje się ważne?
2026.05.25Dzień Dziecka w CH Focus: bajkowe atrakcje dla najmłodszych i kiermasz winyli dla całej rodziny
2026.05.25Kolorowy Dzień Dziecka - Powrót do lat 90. w G City Biała. Retro weekend pełen kultowych gier i wspomnień
2026.05.25Flovi otwiera drogę do elastycznych zleceń za kierownicą
2026.05.22EFL we współpracy z ING Bankiem Śląskim przeprowadził emisję obligacji o wartości 250 mln zł
2026.05.20





