informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Książę Walii upamiętnia 40-lecie obecności Sony w Walii

Książę Walii upamiętnia 40-lecie obecności Sony w Walii

Wydarzenia / 2014.07.02

Ośrodek Technologiczny Sony UK (UKTEC), światowy lider w produkcji kamer profesjonalnych i studyjnych, obchodzi swoje 40-lecie. Z tej okazji wizytę w ośrodku złożył książę Walii. Księcia Walii powitali: Steve Dalton, dyrektor zarządzający ośrodka, Jego Ekscelencja Keiichi Hayashi, ambasador Japonii w Zjednoczonym Królestwie, oraz przedstawiciele Sony Corporation: Masaru Kato, wiceprezes Sony Corporation, i Masaru Tamagawa, prezes Sony Europe.

Podczas wizyty Jego Królewska Wysokość odsłonił tablicę upamiętniającą cztery dekady osiągnięć ośrodka. W uroczystości wzięło udział ponad 30 zaproszonych gości, w tym członkowie najwyższego kierownictwa Sony, przedstawiciele rządu i reprezentanci miejscowych władz. Wśród zaproszonych znaleźli się minister gospodarki, nauki i transportu w rządzie Walii, pani Edwina Hart, deputowany do Izby Gmin Huw Irranca-Davies (Partia Pracy) oraz burmistrz hrabstwa miejskiego Bridgend Gary Thomas.

Książę Walii i towarzyszące mu osoby zwiedzili nowoczesny, zajmujący 30 000 m2 obiekt i zapoznali się z historią jego rozwoju w okresie 40-letniej obecności w Walii.Podczas wizyty dyrektor ośrodka Steve Dalton zaprezentował księciu Walii nowoczesne techniki produkcji, wykorzystywane między innymi do realizacji zamówień od podmiotów zagranicznych, w ramach kontraktów o wartości wielu milionów funtów. Dyrektor Dalton podkreślił również znaczenie ośrodka jako pracodawcy oraz jego wkład w rozwój gospodarczy południowej Walii.

Współczesna inżynieria i produkcja podlegają nieustającym zmianom. Do tych zmian, ich tempa, musieliśmy dostosować również nasz zakład i wytwarzane w nim wyroby. Miło mi podkreślić, że tutejszy zespół rozumie tę potrzebę i przywiązuje dużą wagę do innowacyjności. Rozwój ośrodka i jego osiągnięcia to w dużej mierze owoc oddania, zaangażowania i wysiłku naszych pracowników, którzy zapewnili mu trwałe miejsce na konkurencyjnym rynku.

źródło: sony/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe