informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Kyndryl Poland mianuje Andrzeja Gibasa Dyrektorem ds. Sprzedaży w Polsce i Regionie Morza Bałtyckiego
Andrzej Gibas

Kyndryl Poland mianuje Andrzeja Gibasa Dyrektorem ds. Sprzedaży w Polsce i Regionie Morza Bałtyckiego

HR / 2023.06.14

Kyndryl (NYSE: KD), największy na świecie niezależny dostawca usług dla infrastruktury IT, powołał Andrzeja Gibasa na stanowisko Dyrektora ds. Sprzedaży w Polsce i Krajach Bałtyckich.

Andrzej Gibas zdobył ponad 20-letnie doświadczenie i głęboką znajomość branży IT w Polsce. Dołączył do Kyndryl z KPMG, gdzie pełnił funkcję Partner Associate, Business Advisory, Head of Markets. Wcześniej był dyrektorem zarządzającym i prezesem zarządu SAP w Polsce, a także sprawował wiele funkcji kierowniczych w globalnych firmach IT, takich jak IBM, Oracle i Microsoft.

- Jestem zaszczycony, że mogę być częścią firmy, która stawia klientów w centrum swojej działalności - mówi Andrzej Gibas. I dodaje: Wspieranie cyfryzacji polskich organizacji jest dla mnie bardzo ważne, dlatego z niecierpliwością czekam na współpracę z zespołami Kyndryl w Polsce i Krajach Bałtyckich. Jestem przekonany, że ta kooperacja umożliwi naszym klientom ciągły rozwój i przyczyni się do ich dalszego rozkwitu.

Andrzej Gibas aktywnie uczestniczy w inicjatywach i wydarzeniach branżowych na styku biznesu i technologii. Pełnił funkcję Członka Prezydium Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich, był również członkiem mRady doradzającej Zarządowi mBanku. Jest ekspertem w obszarze zastosowania rozwiązań IT, transformacji cyfrowej oraz projektów migracji do chmury.

- Polska zajmuje znaczącą pozycję jako jeden z naszych kluczowych rynków wzrostu. Dostrzegając w tym kraju i całym regionie ogromny potencjał, z zaangażowaniem kroczymy ścieżką rozwoju wprowadzając nowe rozwiązania i pracując nad kolejnymi innowacjami. Cieszę się, że mogę powitać Andrzeja, który wyrusza z nami w tę podróż – komentuje Paweł Raczyński, Dyrektor Zarządzający Kyndryl Poland i Kraje Bałtyckie. - Jego wyjątkowa wiedza i bogate doświadczenie czynią go idealnym członkiem naszego zespołu. Jestem przekonany, że Andrzej odegra istotną rolę w rozwoju naszej działalności i wzmocni pozycję marki Kyndryl jako zaufanego partnera dla naszych klientów – podsumowuje.

Andrzej Gibas jest absolwentem Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Świętokrzyskiej. Ukończył również studia podyplomowe z zakresu handlu zagranicznego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Client Executive Program w INSEAD w Fontainebleau we Francji.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe