informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Lechpol ogłosił partnerom handlowym nowy system serwisowania swoich produktów

Lechpol ogłosił partnerom handlowym nowy system serwisowania swoich produktów

Wydarzenia / 2014.09.30

Konferencje szkoleniowe dla klientów zagościły już na stałe do kalendarza wydarzeń firmy Lechpol, będącej wiodącym dystrybutorem urządzeń elektronicznych w Polsce. W tym roku w dniach 27-28.09.2014 do Hotelu Warszawianka Congress&SPA w Jachrance, gdzie odbywało się to doroczne spotkanie przybyło ponad 500 partnerów biznesowych z całej Polski. Jednym z najważniejszych elementów spotkania było ogłoszenie zmian w systemie serwisowym firmy.

Zasady współpracy z firmą, obsługa klienta w obliczu zmian, które niesie nowa ustawa o prawach konsumentów, logistyka magazynowa oraz promocja produktów – to kluczowe tematy, które zostały poruszone w czasie tegorocznej konferencji szkoleniowej zorganizowanej przez firmę Lechpol. Niezmiennie jednak gwoździem programu była prezentacja oferty produktowej, w czasie której stali klienci mogli poznać nowości, a nowi całą ofertę wszystkich dystrybuowanych przez firmę marek. To jest kolejne tak duże spotkanie z naszymi kontrahentami. Doświadczeni poprzednimi edycjami, wiemy, że taka forma niesie ze sobą same korzyści. Organizujemy ją po to, aby lepiej się poznać z naszymi partnerami handlowymi, przedstawić im naszą ofertę i pokazać co robimy na rynku elektroniki zarówno w Polsce, jak też w Europie. Z roku na rok gościmy na naszej konferencji coraz liczniejsze grono firm, od małych sklepów elektronicznych, po największych dystrybutorów i to jest dla nas najlepszym potwierdzeniem tego, że idziemy w dobrym kierunku i jesteśmy liczącym się partnerem biznesowym – mówi Zbigniew Leszek, prezes firmy Lechpol.

[[[zdjecie,135,duze]]] Podnoszenie standardów współpracy, przejawiających się troską o klienta i jego poczuciu bezpieczeństwa to bardzo ważna kwestia, jaką poruszyli na konferencji przedstawiciele firmy Lechpol. Dowodem tego było ogłoszenie zmian w systemie serwisowym firmy, które nastąpią z początkiem 2015 roku. Do użytku klientów oddany został nowy moduł zgłaszania awarii zakupionego sprzętu. Od nowego roku procedura ta odbywać się będzie drogą elektroniczną, co zdecydowanie usprawni pracę serwisantom - wyeliminuje przypadki, w których rozwiązanie problemu może nastąpić zdalnie, np. poprzez samodzielną aktualizację oprogramowania i docelowo skróci czas naprawy. Tradycyjnie już w czasie konferencji firma Lechpol na specjalnych stoiskach zaprezentowała setki produktów wybranych z bogatej oferty katalogowej. Bezpośredni kontakt z urządzeniami umożliwił klientom poznanie ich działania, funkcji oraz obsługi. Klienci, którzy mieli jakiekolwiek pytania lub wątpliwości mogli także skorzystać z porad i wyjaśnień licznego grona konsultantów firmy.

źródło: lechpol/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe