informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Lenovo powierza stanowisko dyrektora wykonawczego na region Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej Ivanovi Bozevowi

Lenovo powierza stanowisko dyrektora wykonawczego na region Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej Ivanovi Bozevowi

HR / 2018.01.22

Firma Lenovo poinformowała o mianowaniu Ivana Bozeva na stanowisko dyrektora wykonawczego i dyrektora generalnego regionu CSEE (Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej). Ivan Bozev, mający imponujące doświadczenie w branży technologicznej, rozszerzy swój zakres odpowiedzialności z regionu Europy Południowo-Wschodniej na nowe terytorium — CSEE. Będzie on nadzorować ciągły rozwój grupy PC Lenovo w Polsce, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Grecji, Rumunii, Serbii, Słowenii, na Słowacji i Węgrzech oraz sześciu innych krajach Europy Wschodniej. Przełożonym Ivana Bozeva jest Francois Bornibus — prezes Lenovo EMEA, a miejscem pracy — sofijskie biuro Lenovo w Bułgarii.

Ivan Bozev pracuje w Lenovo od ponad 17 lat. Pełnił w firmie wiele funkcji, poznając różne modele biznesowe i zwyczaje klientów w Europie Południowo-Wschodniej.

Komentując awans Ivana Bozeva Francois Bornibus powiedział: „Zaangażowanie na rzecz firmy, jakie Ivan okazywał przez te lata oraz jego doświadczenie na międzynarodowym rynku IT świadczą o tym, że wniesie do regionu Lenovo CSEE nowe impulsy rozwojowe. Doświadczenie w planowaniu strategicznym, orientacji na klientów oraz budowie marki to kluczowe atuty, które zadecydowały o jego rekomendacji na stanowisko dyrektora wykonawczego CSEE.”

Ivan Bozev powiedział: „Bardzo się cieszę z poszerzenia zakresu swoich obowiązków o trzy nowo dodane rynki: Polskę, Czechy i Słowację w sytuacji, gdy Lenovo rozwija się bardzo dynamicznie, dotrzymuje kroku trendom branżowym oraz zapewnia klientom produkty i obsługę najwyższej klasy.”

Ivan Bozev uzyskał tytuł magistra na Politechnice Wiedeńskiej. Mieszka w Sofii, a jego hobby to jazda na nartach, pływanie i podróże. 

źródło: lenovo/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe