informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Lider branży PV, IBC SOLAR, zaprezentuje się na targach ENEX w Kielcach
Eksperci IBC SOLAR spotkają się z odwiedzającymi na stoisku F-9.

Lider branży PV, IBC SOLAR, zaprezentuje się na targach ENEX w Kielcach

Wydarzenia / 2023.03.02

Zrównoważony rozwój, e-mobilność i systemy magazynowania energii. O tych trzech trendach dla branży PV opowie jeden z wystawców, firma IBC SOLAR, na największych targach energetycznych w Polsce. Oprócz szerokiej oferty systemów montażowych dedykowanym dachom płaskim i skośnym na odwiedzających czeka premiera – prezentacja Centrum Kompetencyjnego. Obiekt powita pierwszych kursantów już w tym roku.

Jubileuszowa, 25. edycja Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii (ENEX), będących największym tego typu wydarzeniem w Polsce, odbędzie się 8 i 9 marca 2023 w Kielcach. Pośród przedstawicieli branży OZE z 12 krajów znajdzie się także IBC Solar – dostawca kompleksowych rozwiązań fotowoltaicznych. Przedstawicieli firmy można będzie spotkać na stanowisku F-9.

Międzynarodowe targi energetyczne są niepowtarzalną okazją do zaprezentowania swojej oferty potencjalnym klientom czy gościom. To również moment do spotkania z obecnymi partnerami i rozmowy na temat najnowszych trendów związanych z przyjazną dla środowiska energią.  IBC SOLAR zaprezentuje swoją ofertę skierowaną do trzech obszarów rynku: instalacji domowych, komercyjnego i przemysłowego oraz elektrowni solarnych. Koncentrując się na zrównoważonym rozwoju i wydajności, portfolio rozwiązań fotowoltaicznych i magazynowych ma na celu sprostanie oczekiwanym szybkim zmianom na rynku energii słonecznej.

„W 2023 roku zaprezentujemy rozwiązania z zakresu autokonsumpcji, w tym systemy PV i magazynowania, a także ładowarki do pojazdów elektrycznych w segmencie mieszkaniowym, stanowi to również jeden z głównych trendów w 2023 roku w sektorze komercyjnym i przemysłowym. Pokażemy więc nowe i przyszłe produkty w naszym portfolio oraz nasz plan działania na przyszłość” - wyjaśnia Patrik Danz, CSO w IBC SOLAR.

Najważniejsze produkty dostarczane przez niemieckiego producenta to m.in. system montażowy IBC AeroFix G3 do dachów płaskich, system montażowy IBC TopFix 200 do dachów skośnych z różnymi rozwiązaniami zacisków i haków dachowych oraz nowe wysokowydajne moduły marki IBC SOLAR. Podczas targów ENEX eksperci IBC SOLAR zaprezentują również ofertę polskiego Centrum Kompetencyjnego, które zostanie otwarte już w tym roku. Obiekt umożliwi przeprowadzanie różnego rodzaju szkoleń, m.in. z instalacji systemów montażowych oraz kursów skierowanych dla osób rozpoczynających pracę w branży PV.

„Znaczący wzrost kosztów energii prowadzi do osiągnięcia większej niezależności wśród właścicieli domów, jak również klientów komercyjnych i przemysłowych na całym świecie. Ponadto wiele gmin dostrzega obecnie potrzebę uzupełnienia dostaw energii elektrycznej o instalacje fotowoltaiczne" - dodaje Patrik Danz. „Prezentując nasze rozwiązania na rzecz zrównoważonego rozwoju z przyjazną dla środowiska energią słoneczną na wiodących imprezach branżowych,wspieramy naszych klientów w zakresie szybkiej pomocy w realizacji założeń związanych z transformacją energetyczną, wspierając ich cele związane z zerową emisją."

Zainteresowani udziałem w XXV Międzynarodowych Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX mogą pobrać bilet umożliwiający bezpłatny wstęp na wydarzenie na stronie organizatora.

W najbliższych miesiącach IBC SOLAR weźmie udział w kluczowych, międzynarodowych targach, takich jak Solar Solutions (Holandia), Swiss National Photovoltaic Conference (Szwajcaria), Energiesparmesse Wels (Austria) i Solar Show Africa (RPA). Więcej informacji na temat udziału w międzynarodowych targach jest dostępne na stronie internetowej www.ibc-solar.com.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe