informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
LivUp ruszył z nowym projektem PRS w Krakowie
LiveUp Kraków

LivUp ruszył z nowym projektem PRS w Krakowie

Wiadomości / 2023.11.06

LivUp, pionier na polskim rynku PRS, wnosi swoje doświadczenie do Krakowa, oferując dodatkowych 78 nowych mieszkań na wynajem długoterminowy. Kameralny budynek LivUp znajduje się przy ul. Zaczarowane Koło 2 na Bronowicach, dynamicznie rozwijającej się i pożądanej do zamieszkania dzielnicy Krakowa. Pierwsi najemcy już się wprowadzili.

LivUp, pionier na polskim rynku PRS, wnosi swoje doświadczenie do Krakowa, oferując dodatkowych 78 nowych mieszkań na wynajem długoterminowy. Kameralny budynek LivUp znajduje się przy ul. Zaczarowane Koło 2 na Bronowicach, dynamicznie rozwijającej się i pożądanej do zamieszkania dzielnicy Krakowa. Pierwsi najemcy już się wprowadzili.

Najnowszy projekt LivUp oferuje szeroki wybór lokali: kawalerki oraz mieszkania dwu- i trzypokojowe. Wszystkie są umeblowane i wykończone w wysokim standardzie, zapewniając nowe, komfortowe i stylowe przestrzenie do życia. Każde z mieszkań, w zależności od kondygnacji na której się znajduje, posiada balkon lub prywatny ogródek. Zmotoryzowani najemcy mają do wyboru miejsca parkingowe w garażu podziemnym lub naziemnym.

- Cieszymy, że teraz również w Krakowie możemy wyznaczać nowe standardy na rynku najmu, wykorzystując do tego nasze wieloletnie doświadczenie oraz pasję. Tak, jak w przypadku naszych poprzednich projektów, ważne było dla nas, by każde wnętrze miało swój unikalny charakter, dając naszym najemcom poczucie prawdziwego domu - mówi Roee Shamir, CEO LivUp.

Wnętrza zostały zaprojektowane we współpracy z doświadczoną, działającą na skalę międzynarodową firmą Iliard Architecture & Interior Design, z siedzibą w Krakowie. Wizja LivUp zakładała nowoczesny i ponadczasowy projekt, w którym nacisk kładziony jest na maksymalne wykorzystanie przestrzeni, a także wdrożenie funkcjonalnych rozwiązań.

- W wyniku tej współpracy stworzyliśmy cztery różne style wnętrz: Delicate, Blue, Green oraz Multicolor. Każdy styl czerpie inspirację z różnorodnej palety barw natury, tworząc atmosferę, która zapewnia harmonię jakości i przytulności w całej przestrzeni - mówi Magdalena Kluba, team leader w Dziale Projektów Wnętrz w Iliard Architecture & Interior Design.

Wśród mieszkańców można znaleźć singli, młode pary, a także rodziny z dziećmi, co potwierdza, że oferta LivUp odpowiada indywidualnym potrzebom. 

- Nasi najemcy cenią sobie wysoki standard wykończenia wnętrz, który nie ma sobie równych na rynku najmu, mieszkania wyposażone w sprzęty AGD znanych producentów, wykonane na wymiar meble, trwałe i wytrzymałe blaty w kuchni, hotelowej jakości materace, a także designerskie akcesoria. Każde mieszkanie jest funkcjonalne i przytulne, wzbudza zachwyt po przekroczeniu progu - mówi Antoni Kosch, Community Manager w LivUp.

Nieruchomość zostanie wyposażona w dodatkowe udogodnienia, takie jak prywatna siłownia i lounge room, przestrzeń dedykowaną co-workingowi i rozrywce. Części wspólne są nieodłącznym elementem każdego projektu, który można znaleźć w portfolio LivUp. Marka przywiązuje dużą wagę do budowania sąsiedzkich relacji i w ramach unikalnego programu LivUp Community organizuje cykliczne wydarzenia oraz bezpłatne zajęcia jogi z profesjonalnym instruktorem. 

- Jesteśmy usatysfakcjonowani, że nasz pierwszy projekt PRS w Krakowie został pozytywnie przyjęty i cieszy się dużą popularnością, powtarzając sukces naszych dwóch wcześniejszych projektów w Warszawie. Mocno wierzymy w to, że sukces tej inwestycji wynika nie tylko z unikalnych wnętrz i dogodnej lokalizacji nieruchomości, zapewniającej dojazd w zaledwie 15 minut do centrum miasta, ale także z szerokiej gamy korzyści jakie niesie za sobą najem instytucjonalny - dodaje Roee Shamir, CEO LivUp.

LivUp, pionier i lider na polskim rynku najmu instytucjonalnego, jest właścicielem ponad 750 lokali mieszkalnych w Warszawie i Krakowie, którymi zarządza. Będąc częścią grupy Aurec Capital, uznanej międzynarodowej grupy inwestycyjnej, LivUp specjalizuje się w promowaniu autentycznych więzi pomiędzy swoimi najemcami. Firma zapewnia niezrównane doświadczenia związanie z mieszkaniem, płynnie łącząc nowoczesny styl życia oparty na komforcie, najlepszych lokalizacjach i wyjątkowej obsłudze klienta. Od powstania LivUp nieustannie kształtuje przyszłość polskiego rynku PRS, a ambitne plany firmy zakładają rozszerzenie jej portfolio do kilku tysięcy mieszkań w całym regionie. 

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe