informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Luksusowe apartamenty w Mikołajkach od INPRO już w sprzedaży!

Luksusowe apartamenty w Mikołajkach od INPRO już w sprzedaży!

Nieruchomości / 2022.06.22

Grupa INPRO uruchomiła sprzedaż 71 apartamentów mieszkalnych oraz 34 apartamentów usługowych w ramach najnowszej inwestycji realizowanej w Mikołajkach.

 Projekt wyróżnia niezwykłe położenie nad samym jeziorem i w malowniczym otoczeniu przyrody, a równocześnie z bezpośrednim dostępem do pełnej infrastruktury okolicy. Zakończenie budowy planowane jest na 30.06.2023 r.

Inwestycja jest kontynuacją projektu realizowanego przez INPRO w latach 2011-2013, obejmującego powstanie pięciogwiazdkowego Hotelu Mikołajki Leisure & SPA. W ramach prowadzonego obecnie etapu utworzony zostanie 5-kondygnacyjny, nowoczesny budynek obejmujący łącznie 71 apartamentów mieszkalnych o zróżnicowanych powierzchniach mierzących od 29 do 76 m2, liczące od 1 do 4 pokoi oraz 34 apartamenty usługowe. Wszystkie lokale będą kompleksowo wykończone i wyposażone pod klucz. Ich zaletą będą także loggie, balkony oraz tarasy, które pozwolą na podziwianie wyjątkowego widoku na jezioro.

Kompleks położony jest przy ul. Spacerowej, w samym centrum Mikołajek, tuż przy jeziorze Mikołajskim, na Ptasiej Wyspie. Na terenie obiektu zadbano o wiele ciekawych udogodnień, jak m.in. reprezentacyjny foyer, salka konferencyjna, butik, sala zabaw dla dzieci czy nowoczesna strefa fitness. W trosce o najwyższy komfort wyposażenie budynków obejmą także windy, boksy do przechowywania oraz podziemna hala garażowa z 62 miejscami postojowymi dla samochodów i 7 miejscami parkingowymi dla motocykli. Na terenie inwestycji wybudowane zostaną również 3 indywidualne garaże, każdy z nich obejmujący 2 stanowiska, a w sferze zewnętrznej przewidziano 29 miejsc postojowych naziemnych.

Dodatkowo przyszli właściciele i goście apartamentów zyskają dostęp do bogatej infrastruktury Hotelu Mikołajki Leisure & SPA obejmującej basen, strefę SPA wraz z kompleksem saun, siłownię ze sferą fitness, restaurację New Island, centrum konferencyjne czy bawialnię dla dzieci.

Lokalizacja apartamentów gwarantuje wygodny dostęp do rozbudowanej infrastruktury otoczenia. Od ścisłego centrum bogatego w całe spektrum atrakcji przeznaczonych zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, inwestycja oddalona jest o zaledwie 1 km. W najbliższej okolicy nie brakuje również zachwycającej, mazurskiej przyrody, która zapewni spokój oraz doskonałą przestrzeń do wypoczynku. Jej uroki będzie można podziwiać ze specjalnie zaaranżowanych alejek spacerowych, wiodących pośród terenów zielonych z elementami małej architektury, wzdłuż zagospodarowanego nabrzeża.

Prace nad inwestycją nieustannie postępują, a zakończenie budowy zaplanowane jest na 30.06.2023 r.

Aktualnie w ofercie dostępne są 34 apartamenty w cenach już od ok. 27 060 zł/m2 brutto.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.inpro.com.pl/mikolajki-apartamenty/apartamenty-na-sprzedaz-nad-jeziorem.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe