

Mammobus ponownie w Galerii Zaspa
Zdrowie jest najważniejsze! Dlatego już w przyszłym tygodniu na terenie Galerii Zaspa Mammobus zaparkuje nie raz, a dwa razy! W najbliższy poniedziałek (31.01) oraz wtorek (1.02) chętne panie w wieku 50-69 lat będą miały okazję wykonać w nim bezpłatnie mammografię.
Zdrowie jest najważniejsze! Dlatego już w przyszłym tygodniu na terenie Galerii Zaspa Mammobus zaparkuje nie raz, a dwa razy! W najbliższy poniedziałek (31.01) oraz wtorek (1.02) chętne panie w wieku 50-69 lat będą miały okazję wykonać w nim bezpłatnie mammografię.
Rak piersi jest jednym z najczęściej występujących nowotworów wśród kobiet. W początkowym stadium nie daje żadnych objawów. Tymczasem regularne badania pozwalają ocenić czy w organizmie nie zachodzą niebezpieczne zmiany chorobowe oraz umożliwiają postawienie prawidłowej diagnozy i szybkie rozpoczęcie ewentualnego leczenia. Warto więc przyjść w najbliższy poniedziałek i wtorek (31 stycznia i 1 lutego) w godzinach 9:00-17:00 do Galerii Zaspa i odwiedzić specjalny autobus. Panie z grupy refundacyjnej w wieku 50-69 lat będą mogły wykonać w nim profilaktyczne badanie mammograficzne. Badanie jest całkiem bezbolesne i trwa tylko chwilę. Mammobus stanie na parkingu w okolicach sklepu Maxi Zoo.
UWAGA! Na mammografię wymagana jest rejestracja telefoniczna pod numerami: 58 767 34 55 lub 58 767 34 77.
źródło: informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Miejsce, gdzie rodzą się projekty – DXC Technology otwiera nowe biuro we Wrocławiu
2026.06.23Polskie firmy przepłacają miliony za puste miejsca na parkingach
2026.06.23MLP Group rozpoczyna budowę nowego centrum logistycznego MLP Rzeszów
2026.06.23Firmy poszukają aktywów, a nie produktów finansowych
2026.06.23Piknik Foodtruckowy w G City Promenada. Tak będzie wyglądał wymarzony początek wakacji na Pradze-Południe
2026.06.22Po świadectwa i… po Victory Royale. Fortnite Week w G City Biała
2026.06.22Aleksandra Łapińska nową dyrektor Focusa w Bydgoszczy
2026.06.19Peakside rozwija City Point Targówek. Wystartowała budowa czwartej hali
2026.06.18Budowa nowej fabryki Baumit w Zimnej Wódce wchodzi w kolejny etap
2026.06.17





