informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Marek Roguszka nowym Prezesem Exide Technologies S.A.,  Maciej Zalita Członkiem Zarządu Spółki
Marek Roguszka

Marek Roguszka nowym Prezesem Exide Technologies S.A., Maciej Zalita Członkiem Zarządu Spółki

HR / 2022.03.21

Na podstawie uchwały Rady Nadzorczej funkcję Prezesa Zarządu Spółki Exide Technologies S.A. objął Marek Roguszka. Jednocześnie Plant Manager, Maciej Zalita, został powołany na stanowisko Członka Zarządu Spółki i będzie odpowiedzialny za część produkcyjną.

Marek Roguszka ma ponad 20 lat doświadczenia zawodowego, od prawie 12 lat  pracuje w Exide Technologies S.A., początkowo na stanowisku Corporate Counsel, a następnie pełniąc funkcję Senior Corporate Counsel.

Prezes Zarządu Spółki Exide Technologies S.A. jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów podyplomowych na Wydziale Prawa i Gospodarki Unii Europejskiej na Uniwersytecie we Wrocławiu. Jest członkiem Zarządu Exide Technologies SSC sp. z o.o., aktywnie działa również na rzecz Stowarzyszenia Producentów Akumulatorów i Baterii w Polsce, współpracującym z europejskim stowarzyszeniem EUROBAT.

Marek Roguszka prywatnie jest wielbicielem podróży, koszykówki, a także fanem motoryzacji, a w szczególności przejażdżek motocyklowych. Pasjonuje się także fotografią.

Maciej Zalita, nowy Członek Zarządu Spółki, ma bogate doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania produkcją. W Exide Technologies S.A. pełni rolę Plant Managera. Jest absolwentem Politechniki Poznańskiej. Ukończył także studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Jego hobby to turystyka górska i wspinaczka oraz gra w squasha. Doskonale odnajduje się również w świecie finansów.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe