

Meble Wójcik na 41. edycji Międzynarodowych Targów Meblowych Ostróda 2014
W dniach 2-5 września 2014 roku w Ostródzie odbyła się 41. edycja Międzynarodowych Targów Meblowych. To jedno z najważniejszych wydarzeń branży meblarskiej w Polsce. Marka Meble Wójcik jak co roku była jednym z kluczowych wystawców.
Wydarzenie organizowane jest w hali Demuth Arena Ostróda – nowoczesnym centrum kongresowo-wystawienniczym o powierzchni 20 tys. m2, z główną halą wystawienniczą pozwalającą na wydzielenie aż 500 stoisk targowych.
MTM w Ostródzie to jedno z najważniejszych wydarzeń krajowych dla naszej marki – mówi Piotr Wójcik, Wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu Wójcik Fabryki Mebli i Fabryki Mebli Stolpłyt – Jest to świetna okazja, aby zaprezentować najnowsze kolekcje i sprawdzić, czy przypadną do gustu partnerom handlowym, ale przede wszystkim, żeby spotkać się z naszymi Klientami i porozmawiać o bieżącej współpracy.
Marka Meble Wójcik podczas Targów zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję Contra w dwóch dekorach i to Klienci tak naprawdę mogli decydować , który z tych dekorów wejdzie do produkcji. Po raz pierwszy pokazano również zdjęcia z nowo powstającej , trzeciej już fabryki z grupy Meble Wójcik – Żuławskiej Fabryki Mebli.
źródło: mw/informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Walter Herz i Syrena Invest finalizują kolejną transakcję w Warszawie
2025.12.11Pavel Kveten nowym CEO Girteka Logistics
2025.12.11CEVA Logistics o roli logistyki humanitarnej w organizacji akcji pomocowych
2025.12.11Pierwszy etap XYZ Place gotowy do użytku
2025.12.11Firmy transportowe i logistyczne z największą świadomością ESG, handlowe i usługowe najmniej
2025.12.09Prawie co druga polska firma nie jest gotowa na AI
2025.12.09Kicia Kocia w G City Reduta – świąteczny weekend pełen rodzinnej magii
2025.12.09Świąteczny grudzień w Galerii Dominikańskiej – gry, warsztaty i magia rodzinnych atrakcji
2025.12.09Świąteczna Kraina Elfów w CH Focus – bezpłatna zabawa dla młodszych i starszych dzieci
2025.12.09





