

Medal „Pro Patria” dla PGE Obrót S.A.
PGE Obrót S.A. otrzymała medal „Pro Patria” nadany przez Szefa Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych. Medal przyznawany jest za szczególne zasługi w kultywowaniu pamięci o walce o niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej. PGE Obrót S.A. uhonorowana została na wniosek Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej. Medal wręczyła przedstawicielowi Spółki minister Bożena Żelazowska, zastępca Szefa Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych, podczas wizyty w rzeszowskim Ratuszu.
Spółka – czytamy we wniosku o nadaniu Spółce medalu „Pro Patria” sporządzonym przeznŚwiatowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej - wspiera Koło nr 1. od 1990 r. Bezpłatnie udostępnia kombatantom lokal w swojej siedzibie, wyposażyła biuro w sprzęt komputerowy z dostępem do internetu, dzięki czemu zarząd Okręgu mógł utworzyć własną stronę internetową. Co roku w świetlicy Spółki organizowane są spotkania opłatkowe Koła nr 1., odbywają się tutaj także spotkania zarządu Okręgu i zjazdy sprawozdawczo-wyborcze.
źródło: pge/informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Firmy poszukają aktywów, a nie produktów finansowych
2026.06.23Piknik Foodtruckowy w G City Promenada. Tak będzie wyglądał wymarzony początek wakacji na Pradze-Południe
2026.06.22Po świadectwa i… po Victory Royale. Fortnite Week w G City Biała
2026.06.22Aleksandra Łapińska nową dyrektor Focusa w Bydgoszczy
2026.06.19Peakside rozwija City Point Targówek. Wystartowała budowa czwartej hali
2026.06.18Budowa nowej fabryki Baumit w Zimnej Wódce wchodzi w kolejny etap
2026.06.17Jakub Kaźmierczak nowym dyrektorem zarządzającym MVGM Polska
2026.06.17Exide Technologies zaprezentuje swoje know-how oraz innowacyjne rozwiązania podczas targów Automechanika Frankfurt 2026
2026.06.17Firmy mylife Diabetes Care, CamDiab i Dexcom ogłaszają integrację systemu Dexcom G7 z myLoop AID
2026.06.16





