informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Michał Pyter awansował na stanowisko Dyrektora Sprzedaży działu Enterprise IT Business w Schneider Electric Polska

Michał Pyter awansował na stanowisko Dyrektora Sprzedaży działu Enterprise IT Business w Schneider Electric Polska

Nieruchomości / 2013.05.28

Michał Pyter objął funkcję Dyrektora Sprzedaży działu Enterprise IT Business w Schneider Electric Polska. Na nowym stanowisku jest odpowiedzialny za opracowywanie strategii i planów sprzedaży oraz nadzór nad ich realizacją, kompleksowe działania marketingowe, inicjowanie i rozwój nowych możliwości sprzedaży technologii. Do obowiązków Michała Pytera należą także odpowiedzialność za wynik finansowy procesów sprzedaży, nadzór nad organizacją i przebiegiem przetargów, analiza konkurencji i trendów rozwoju w obszarze sprzedaży, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kluczowymi klientami, prowadzenie skutecznych negocjacji i prezentacji handlowych, a także godne reprezentowanie firmy jako prelegent.

Michał Pyter rozpoczął karierę w roku 1997, w firmie Schneider Electric Polska na stanowisku Product Manager. Od grudnia 2000 roku zajmował się technicznym doradztwem dla klientów i partnerów APC zainteresowanych trójfazowymi systemami zasilania bezprzerwowego oraz systemami InfraStruxure do centrów przetwarzania danych w Polsce i krajach bałtyckich.

źródło: se/informacjebranżowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. rozumiem, zamknij ten komunikat