informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Microsoft i LPI wspólnie na rzecz rozwoju kompetencji specjalistów IT

Microsoft i LPI wspólnie na rzecz rozwoju kompetencji specjalistów IT

Wydarzenia / 2014.05.16

Microsoft i Linux Professional Institute (LPI), organizacja zajmująca się certyfikacją specjalistów ds. Linuksa, przy współpracy Fundacji Aegis (http://aegis.org.pl) zapraszają do udziału w innowacyjnym projekcie, który ma na celu rozszerzanie wiedzy i kompetencji specjalistów IT. Osoby posiadające certyfikat LPI na poziomie LPIC-2 oraz LPIC-3 w okresie od 14 maja do 20 czerwca 2014 r. będą mogły bezpłatnie przystąpić do jednego z wybranych egzaminów Microsoft.

„Wspólna akcja promocyjna Microsoft i LPI to tylko jeden z przykładów otwartego dialogu, który podejmujemy ze środowiskami Open Source. Rozszerzanie kompetencji przez specjalistów linuksowych pozwoli im zarówno otworzyć nowe możliwości na ścieżce kariery zawodowej, jak i przyczyni się do lepszej współpracy między różnymi systemami” – powiedział Ryszard Dałkowski, odpowiedzialny w polskim biurze Microsoft za współpracę ze środowiskami open source.

Promocja obejmuje następujące egzaminy:

  • Exam 70-410: Installing and Configuring Windows Server 2012 (https://www.microsoft.com/learning/en-us/exam-70-410.aspx)
  • Exam 70-411: Administering Windows Server 2012 (https://www.microsoft.com/learning/en-us/exam-70-411.aspx)
  • Exam 70-412: Configuring Advanced Windows Server 2012 Services (https://www.microsoft.com/learning/en-us/exam-70-412.aspx)
  • Exam 74-409: Server Virtualization with Windows Server Hyper-V and System Center (https://www.microsoft.com/learning/en-us/exam.aspx?ID=74-409)

Promocja trwa od 14 maja do 20 czerwca br. – w tym okresie należy dokonać rezerwacji, natomiast sam egzamin można zamówić na późniejszy termin. Promocja obejmuje jeden z 4 powyżej wymienionych egzaminów. Kandydaci zainteresowani skorzystaniem z promocji, po zgłoszeniu się do przedstawiciela LPI (elzbieta.godlewska@lpice.eu), otrzymają szczegółową informację wraz z voucherem do rejestracji na egzamin oraz listę bezpłatnych źródeł wiedzy przygotowujących do wybranych egzaminów. Osoba, która zarejestruje się na promocyjny egzamin i nie wykorzysta zamówionego terminu, nie odwołując go z odpowiednim wyprzedzeniem, zgodnie z regulaminem wybranego ośrodka szkoleniowego, traci możliwość ponownej bezpłatnej rejestracji. Ośrodki szkoleniowe biorące udział w akcji to Integral Technologies Sp. z o.o. (http://www.integral-tech.pl/default.aspx) oraz Altkom Akademia S.A. (http://www.altkom.pl/), dowolny oddział.

źródło:microsoft/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe