informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Microsoft Technology Summit: skupiamy się na długofalowej współpracy

Microsoft Technology Summit: skupiamy się na długofalowej współpracy

Wydarzenia / 2014.06.04

W tym roku nastąpi zmiana formuły Microsoft Technology Summit – konferencji, która przez 8 lat stanowiła jedno z największych wydarzeń technologicznych w Europie Środkowej i największe tego typu spotkanie branży IT w Polsce.

Opinie zebrane podczas ostatnich edycji wydarzenia pokazały, że obecna, dwudniowa formuła wydarzenia nie wystarczała już uczestnikom Microsoft Technology Summit. Środowisko IT zdecydowanie wskazało na potrzebę bardziej długofalowych inicjatyw i stałych źródeł informacji.

Microsoft Technology Summit nie odbędzie się zatem w tym roku w dotychczasowej formule. Współpraca Microsoft ze środowiskiem IT zostanie oparta na nowym, całorocznym cyklu warsztatów i bazie wiedzy, stale rozwijanej i dostępnej dla szerokiego grona specjalistów.

„Chcemy rozbudować naszą współpracę ze specjalistami IT i uczynić ją możliwie wartościową. Nasza nowa inicjatywa ma być skupiona nie tylko na dostarczaniu wiedzy, ale też budowaniu realnych kompetencji” – powiedział Rafał Albin, dyrektor działu nowych technologii w polskim oddziale Microsoft.

źródło: microsoft/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe