informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Microsoft wyróżnił najlepszych partnerów podczas Worldwide Partner Conference 2014

Microsoft wyróżnił najlepszych partnerów podczas Worldwide Partner Conference 2014

Wydarzenia / 2014.07.18

Podczas tegorocznej edycji światowej konferencji Worldwide Partner Conference 2014 (WPC), która odbyła się Waszyngtonie w dniach 13-17 lipca, firma Microsoft przyznała prestiżowe wyróżnienia swoim partnerom z całego świata. Wśród nich znalazły się aż trzy polskie firmy działające w obszarze aplikacji biznesowych Microsoft Dynamics – Bonair SA, XPLUS SA oraz EiP Sp. z o.o.

Bonair SA jako jedyny partner w Polsce i jeden z nielicznych w Europie Środkowo-Wschodniej otrzymał elitarną nagrodę 2014 Inner Circle for Microsoft Dynamics. Jest ona przyznawana wąskiej grupie najbardziej strategicznych partnerów Microsoft Dynamics z całego świata i stanowi wyraz najwyższego uznania dla ich wyników biznesowych, wyjątkowej skuteczności w dostarczaniu wartościowych rozwiązań klientom Microsoft Dynamics oraz działań w obszarze planów wsparcia i rozwoju kompetencyjnego. Członkostwem w Inner Circle może się pochwalić zaledwie 1% firm skupionych w globalnej sieci partnerów Microsoft.

- Dołączenie do grona najlepszych partnerów Microsoft Dynamics na świecie w zakresie rozwiązań ERP i CRM to dla nas ogromy zaszczyt. Przyznane nam podwójne wyróżnienie potwierdza, że nasze kompetencje są doceniane przez Microsoft i przez rynek, co jeszcze bardziej nas motywuje do podejmowania nowych wyzwań - mówi Daniel Olejniczak, Wiceprezes Zarządu, Bonair SA.

Ponadto zarówno firma Bonair SA, jak i XPLUS SA oraz EiP Sp. z o.o. otrzymały wyróżnienie 2014 President’s Club for Microsoft Dynamics. Aby je uzyskać, firmy muszą wykazać się wysokimi przychodami ze sprzedaży produktów Microsoft Dynamics, wzrostem liczby klientów i użytkowników przy zachowaniu wysokiego poziomu jakości dostarczanych usług. President’s Club skupia zaledwie 5% partnerów Microsoft Dynamics z całego świata, którzy osiągają wybitne wyniki biznesowe przy zachowaniu stałego zaangażowania w działania mające na celu uzyskanie wysokiego poziomu satysfakcji klientów i aktywne rozwijanie produktów technologicznych firmy Microsoft.

– Cieszymy się, że aż trzy polskie firmy znalazły się w elitarnym gronie najlepszych partnerów Microsoft Dynamics. Nasz sukces w dużej mierze zależy od wiedzy, doświadczenia i zaangażowania naszych partnerów, dlatego z radością przyznajemy wyróżnienia tym, którzy mają największy wkład w rozwijanie rynku naszych aplikacji biznesowych w Polsce. Gratulujemy naszym partnerom i dziękujemy za lata owocnej współpracy, licząc na kolejne wspólne sukcesy – mówi Paweł Jędrusik, Szef Działu Aplikacji Biznesowych Dynamics Microsoft.

Bonair SA jest dostawcą usług i rozwiązań informatycznych dla branży finansowej, administracji publicznej, przedsiębiorstw handlowych, przemysłowych i usługowych. Firma ma ponad 23-letnie doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych, a także projektowaniu i tworzeniu dedykowanych aplikacji branżowych. Bonair posiada najwyższy status partnerstwa z Microsoft „Gold Competency Partner” w zakresie ERP (Microsoft Dynamics AX) oraz Business Intelligence.
EiP Sp. z o.o. to spółka technologiczna specjalizująca się w dostarczaniu zaawansowanych produktów i usług informatycznych, rozwiązań dla sektora usług medycznych, platform i usług e-learningowych oraz usług związanych z finansowaniem projektów IT. Firma założona w 2006 roku kieruje swoją ofertę produktów i usług na rynek średnich i dużych przedsiębiorstw. EiP zajmuje czołowe miejsce w rankingu partnerów MBS NAV, posiadając status „ERP Gold Competency Partner”. XPLUS SA jest dostawcą zintegrowanych systemów informatycznych dla przedsiębiorstw projektowych, produkcyjnych, handlowo-dystrybucyjnych oraz FMCG. Świadczy usługi w zakresie produkcji oprogramowania, wdrażania systemów wspomagających zarządzanie (ERP i MRP) oraz doradztwa biznesowego. Firma posiada najwyższy status partnerstwa z Microsoft – „Gold Certified Partner” w obszarze Dynamics AX i Dynamics CRM.

źródło: microsoft/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe