informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Mikołajki i świąteczna zbiórka karmy w ETC Swarzędz

Mikołajki i świąteczna zbiórka karmy w ETC Swarzędz

Wydarzenia / 2021.12.02

Nie możecie doczekać się Gwiazdki? ETC Swarzędz również, dlatego już rusza ze świątecznymi akcjami. W najbliższy piątek w Centrum rozpocznie się Zbiórka Karmy dla Zwierząt. W sobotę zaś pojawi się strefa mikołajkowa, w której elfy będą czekać ze słodkimi upominkami. 

Z czym kojarzą się Święta? Oczywiście z prezentami. Warto jednak pamiętać, że ich dawanie jest tak samo przyjemne jak przyjmowanie. Tym bardziej, kiedy możemy pomóc potrzebującym. W tym roku ETC Swarzędz ponownie zachęca do udziału w Świątecznej Zbiórce Karmy dla podopiecznych Schroniska w Skałowie. Zacznie się ona w piątek i potrwa aż do 19 grudnia. W tym czasie dary dla zwierzaków można zostawiać w dwóch miejscach, u organizatorów akcji – w sklepie Maxi Zoo oraz Centrum Sport&Fitness Atrium.  

Czego najbardziej potrzebują podopieczni schroniska?

- karmę suchą, mokrą oraz przekąski

- ręczniki papierowe, podkłady chłonne jednorazowe, wyprane niepotrzebne ręczniki, koce polarowe

- żwirek dla kotów

- duże maskotki

- zabawki i pozostałe akcesoria (psiaki uwielbiają gumowe zabawki m.in. „psie” piłki)

To jednak nie wszystko. W sobotę w godzinach 11:00-19:00 w ETC Swarzędz pojawi się strefa mikołajkowa, gdzie będzie można zrobić sobie pamiątkowe, świąteczne zdjęcie i od razu je wydrukować. Poza tym, elfy, które odwiedzą tego dnia Centrum zapewnią odwiedzającym moc atrakcji. Będą tańce i wspólna zabawa oraz słodkie upominki. Będzie je można zdobyć po okazaniu paragonu za zakupy na kwotę minimum 100 złotych. Regulamin i szczegóły akcji dostępne będą na mikołajkowym stoisku w dniu wydarzenia.

Partnerzy wydarzenia: ETC SWARZĘDZ, MAXI ZOO, CENTRUM SPORT&FITNESS ATRIUM oraz PERUN CONSULTING.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe