informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Mitsubishi wprowadza na rynek nowy Eclipse Cross z TomTom Connected Navigation

Mitsubishi wprowadza na rynek nowy Eclipse Cross z TomTom Connected Navigation

Moto / 2020.12.10

TomTom (TOM2), specjalista w dziedzinie technologii geolokalizacji ogłosił, że jego pełny pakiet komponentów nawigacyjnych – mapy, nawigacja connected i usługi traffic w czasie rzeczywistym – zostały wybrane przez Mitsubishi dla systemu informacyjno-rozrywkowego nowego Eclipse Cross. Odświeżony SUV to najnowszy model Mitsubishi, który ma być wyposażony w rozwiązanie TomTom dla branży motoryzacyjnej – wcześniej dotyczyło to modeli Outlander, ASX/Outlander Sport/RVR i Pajero Sport.

Nowy Eclipse Cross posiada pierwszą w branży funkcjonalność w zakresie wbudowanej nawigacji. TomTom połączył bowiem siły z firmą what3words, która zapewni kierowcom Mitsubishi na całym świecie, nawet w trybie offline, swoją innowacyjną usługę związaną z wyszukiwaniem adresów. Żadna aplikacja, dane lub połączenie komórkowe nie jest wymagane do wprowadzenia lub nawigacji do adresu what3words. Usługa ta doskonale uzupełnia mapy firmy TomTom, umożliwiając użytkownikom szybkie
i łatwe znalezienie dowolnej lokalizacji i nawigację do niej. W rozwiązaniu what3words świat podzielony jest na siatkę kwadratów o wymiarach 3m x 3m, a każdemu kwadratowi przypisany jest unikatowy adres w postaci trzech słów. Na przykład, adres na szczycie Red Steps na Times Square w Nowym Jorku to ///dłużej.grupowa.ramowy.

„Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z Mitsubishi i wyposażyć kolejnych kierowców na całym świecie w nasze wiodące technologie lokalizacyjne,” powiedział Antoine Saucier, Managing Director, TomTom Automotive. „Współpraca TomTom z what3words widoczna w nowym Eclipse Cross jest kolejnym przykładem naszych pionierskich wysiłków w zakresie nawigacji w pojazdach i ciągłego zaangażowania w dostarczanie kierowcom na całym świecie łatwych w użyciu rozwiązań”.

Minoru Uehara, Chief Product Specialist w Mitsubishi Motors Corporation, powiedział: „Firma TomTom nieustannie udoskonala doświadczenia kierowców Mitsubishi na całym świecie. Technologia what3words, w połączeniu z niezawodną nawigacją, mapami i usługami traffic firmy TomTom, gwarantuje, że kierowcy Eclipse Cross bez problemu dotrą do miejsca docelowego.”

Clare Jones, CCO w what3words, dodała: „Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą TomTom i podekscytowani możliwościami, które dostarczymy użytkownikom Mitsubishi Eclipse Cross. Skorzystają oni z przełomowej technologii, która umożliwi im znalezienie dowolnego adresu na świecie i nawigację do tego miejsca, nawet jeśli są całkowicie offline.”

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe