

Do zespołu MLP Group dołączyła Ewa Ciołek
MLP Group powiększa zespół
MLP Group, jeden z wiodących deweloperów na europejskim rynku nieruchomości magazynowych, wzmacnia zespół odpowiedzialny za komercjalizację parków logistycznych. Z początkiem sierpnia br. Ewa Ciołek objęła funkcję Leasing Managera i będzie odpowiedzialna za wynajem powierzchni magazynowych na terenie Górnego i Dolnego Śląska oraz Gorzowa Wielkopolskiego.
MLP Group wzmacnia dział odpowiedzialny za najem powierzchni komercyjnych. Do zespołu Leasing Department dołączyła Ewa Ciołek obejmując stanowisko Leasing Managera. W ramach MLP Group będzie odpowiedzialna za komercjalizację parków logistycznych na terenie Górnego i Dolnego Śląska oraz Gorzowa Wielkopolskiego.
Ewa Ciołek posiada pięcioletnie doświadczenie zdobyte na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Przed dołączeniem do zespołu MLP Group pracowała jako konsultant w dziale powierzchni magazynowych i przemysłowych firmy Savills, gdzie odpowiedzialna była za pozyskiwanie nowych klientów oraz prowadzenie transakcji i negocjacje warunków umów najmu powierzchni magazynowych. Współpracowała z firmami z branży FMCG, e-commerce oraz dostawcami usług logistycznych. Ewa Ciołek jest absolwentką Wydziału Neofilologii na Uniwersytecie Warszawskim.
Deweloper sukcesywnie umacnia swoja pozycje w Europie, skupiając się w kluczowych regionach kraju. Dzięki atrakcyjnym lokalizacjom parki MLP Group cieszą się ogromną popularnością wśród potencjalnych jak i obecnych najemców. Zgodnie ze strategią Grupa wprowadza na terenie swoich parków eko-rozwiązania, dba nie tylko o środowisko naturalne, ale także o komfort użytkowników obiektów.
źródło: informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Elastyczność - słowo klucz rynku biurowego
2026.05.27Transport i logistyka hamują. Barometr EFL najniższy od ponad pięciu lat, nowych zamówień niemal nie ma
2026.05.27Dzień Dziecka z KittyBellą w G City Targówek – spotkanie z influencerką i rodzinne atrakcje
2026.05.26Pierwsze takie wydarzenie w Polsce. G City Promenada zaprasza na wyjątkowy Dzień Dziecka z ekipą SmileSlow
2026.05.25Tu liczy się nie tylko adres. Dlaczego sąsiedztwo znów staje się ważne?
2026.05.25Dzień Dziecka w CH Focus: bajkowe atrakcje dla najmłodszych i kiermasz winyli dla całej rodziny
2026.05.25Kolorowy Dzień Dziecka - Powrót do lat 90. w G City Biała. Retro weekend pełen kultowych gier i wspomnień
2026.05.25Flovi otwiera drogę do elastycznych zleceń za kierownicą
2026.05.22EFL we współpracy z ING Bankiem Śląskim przeprowadził emisję obligacji o wartości 250 mln zł
2026.05.20





