informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Najbardziej znany kot na świecie w Reducie! Odwiedź centrum handlowe i poznaj Garfielda!

Najbardziej znany kot na świecie w Reducie! Odwiedź centrum handlowe i poznaj Garfielda!

Wydarzenia / 2024.06.11

Już wkrótce Redutę odwiedzi wyjątkowy gość, którego pokochają zarówno dzieci, jak i dorośli! Garfield, najpopularniejszy rudy kot, powraca na kinowe ekrany w nowej, przezabawnej komedii! Z tej okazji warszawskie centrum handlowe organizuje fantastyczną imprezę, podczas której będzie można  wziąć udział w wyjątkowych atrakcjach i osobiście poznać ulubionego bohatera!

Garfield to bohater popularnego komiksu, który zadebiutował w 1976 roku w jednej z amerykańskich gazet. Jest puszystym, leniwym i zapatrzonym w siebie kotem, który kocha lasagne, nie cierpi poniedziałków oraz pająków. Jest egocentryczny i ma cyniczne poczucie humoru. Jego jedyne pasje – jedzenie, spanie i picie mocnej kawy – są porównywalne ze wstrętem do wszelakich diet i ćwiczeń gimnastycznych. Przygody rudego kocura szybko podbiły serca czytelników, a aktualnie rysunkowa historia drukowana jest w około 2000 gazet na całym świecie.

Już w sobotę, 15 czerwca, z okazji kinowej premiery nowego filmu o przygodach Garfielda, centrum handlowe Reduta przygotowało mnóstwo niezapomnianych atrakcji dla najmłodszych! W harmonogramie czeka m.in. scena z konkursami – weź udział w quizie i układaniu wielkich magnetycznych puzzli z bohaterami filmu. Na zwycięzców czekają fantastyczne Garfieldowe nagrody! Co godzinę na scenie odbywać się będzie Fitness dla Leniwych Kotków –  zajęcia ruchowe dla dzieci inspirowane Garfieldem. Będzie wesoło i aktywnie! Pociechy będą mogły również obejrzeć wystawę i poznać ciekawostki z życia tego sympatycznego kota, a także zrobić sobie zdjęcie z Garfieldem lub jego przyjacielem Odiem. W specjalnym pokoju Garfielda chętni będą mogli zobaczyć zwiastuny filmu i przezabawne filmiki z kotami!

To nie koniec atrakcji! Na najmłodszych czeka doskonała zabawa na dmuchanym kocim torze przeszkód, a także specjalne stanowisko kociego wizażu, gdzie każde dziecko może przemienić się w małego Garfielda. Nie zabraknie także pysznych przekąsek! Smakowita Pizzeria u Garfielda zaserwuje jedno z ulubionych dań naszego bohatera – darmową pizzę z serami i pomidorami! Do dyspozycji odwiedzających będzie również niezwykły Garfieldobus, który stanie przed wejściem do galerii.

Doskonała zabawa to jednocześnie okazja do zrobienia dobrego uczynku! Podczas wydarzenia odbędzie się zbiórka karmy i darów dla zwierząt z Fundacji „Karuna Ludzie dla Zwierząt”. Nie przegap okazji do spędzenia wspaniałego dnia w towarzystwie ukochanego kota Garfielda. Wpadnij do Reduty 15 czerwca! Atrakcje potrwają od 11:00 do 19:00!

Więcej informacji nt. harmonogramu wydarzeń i aktualnej oferty centrum handlowego Reduta znajduje się na stronie internetowej galerii.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe