

Natec Genesis na Gamescom 2015
Setki tysięcy miłośników wirtualnej rozgrywki, prezentacje najnowszych materiałów z gier i najwięksi producenci w branży. Pośród tego Natec Genesis ze swoimi nowymi produktami. Tak zapowiada się Gamescom 2015.
W dniach od 5 do 9 sierpnia b.r. Kolonia w Niemczech stanie się światową stolicą gier. Podobnie jak w poprzednich latach, organizatorzy spodziewają się ogromnej ilości pasjonatów wirtualnej rozgrywki. Jednak Gamescom to nie tylko rozrywka, ale także miejsce w którym spotykają się najwięksi producenci sprzętu i gier z całego świata by zaprezentować swoje najnowsze produkty.
Z tej okazji skorzysta także Natec Genesis, który zaprezentuje najświeższe rezultaty swojej pracy. Będą to m. in. myszki komputerowe jak np. model G66 oraz GX44. Pierwsza wyposażona w ciche przełączniki redukuje hałas do minimum, pozwalając grać w ulubione tytuły nawet do późnych godzin nocnych. Druga to nieco wyższy model z sensorem Avago 5050 i przełącznikami OMRON, których żywotność jest szacowana na 5 mln kliknięć.
Podczas targów będzie miała również miejsce premiera słuchawek Natec Genesis H59, a także gamepadów P65, PV58 oraz PV59, które nie były jeszcze pokazywane szerszej publiczności. Sprzęt ten ma znacząco poszerzyć asortyment producenta i być odpowiedzią na wymagania klientów.
Gamescom odbywające się co roku w niemieckiej Kolonii to jedne z największych targów branży gier wideo na świecie. Poprzednia edycja okazała się dużym sukcesem organizatorów, gromadząc aż 335 000 osób oraz ponad 30 000 wystawców. W tym roku spodziewać się można jeszcze większej ilości miłośników gier, którzy będą mogli osobiście przetestować akcesoria Genesis.
źródło:genesis/informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Wystartował DJ Hopek!
2026.04.23MLP Group z rekordowym najmem w Q1 2026 - historyczny wynik i doskonałe perspektywy na kolejne miesiące
2026.04.21Sharp DX - nowa marka Sharp łącząca usługi IT w całej Europie
2026.04.20GH Development na półmetku sprzedaży mieszkań w inwestycji ale!KEN na warszawskim Ursynowie
2026.04.20Grupa Śnieżka publikuje wyniki za 2025 r.
2026.04.20Joanna Kalińska-Skrzyńska w zespole KOMSA Poland – dystrybutor wzmacnia sprzedaż B2B
2026.04.17Flovi rewolucjonizuje logistykę samochodów w Polsce
2026.04.16Braki na półkach i kolejki to realny koszt. Jak retail odpowiada na nowe oczekiwania klientów
2026.04.15Między wykonaniem usługi a zapłatą - Grupa Berto o tym, gdzie należy szukać rentowności firm transportowych
2026.04.15





