informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Natec Genesis zaprasza na CeBIT Bilişim Eurasia 2014

Natec Genesis zaprasza na CeBIT Bilişim Eurasia 2014

Wydarzenia / 2014.09.11

Natec Genesis poinformował o udziale w targach CeBIT Bilişim Eurasia, które odbędą się w dniach od 11 do 14 września b.r. w Stambule.

Podczas imprezy Natec Genesis, przedstawi m.in. swoją najnowszą linię akcesoriów dla graczy. Wśród nich znajdzie się mysz GX88 z nowoczesnym sensorem Avago 9800, której rozdzielczość sięga ponad 8 000 dpi. Obok tego zostanie zaprezentowana mechaniczna klawiatura RX88. Wielokrotnie nagradzana przez środowisko branżowe, za niezawodność i funkcjonalność, cieszy się również niesłabnącą popularnością wśród najbardziej wymagających graczy.

CeBIT Bilişim Eurasia to miejsce spotkań przedstawicieli branży teleinformatycznej z regionu euro-azjatyckiego. Celem projektu jest zwiększenie konkurencyjności i tworzenie pozytywnego wizerunku polskiej gospodarki wśród tureckich przedsiębiorców. Dzięki swojej formule, łączącej targi, konferencje, wykłady, wydarzenia korporacyjne i rozmowy w kuluarach, CeBIT inspiruje do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych, daje impuls do rozwoju branży i ułatwia osiągnięcie sukcesu na nowych rynkach.

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli branży IT oraz wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego stoiska nr A14 w hali 9 na terenie Istanbul Expo Center.

źródło: natec/informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe