

NAVITEL weźmie udział w targach IFA 2017
Firma NAVITEL po raz pierwszy wystawi swoje stanowisko na Międzynarodowych Targach Elektroniki – IFA, które odbędą się w dniach 1-6 września br. w Berlinie.
Cykliczne targi IFA organizowane są od 1926r. We wrześniu na terenach Targów Berlińskich gromadzą się setki wystawców, którzy prezentują swój asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tam zobaczyć najnowsze i najbardziej innowacyjne produkty z całego świata. W tym roku po raz pierwszy na IFA zaprezentują się także start-upy, laboratoria badawcze, uniwersytety i firmy z grupy IFA NEXT.
- Targi w Berlinie są najważniejszym wydarzeniem tego roku na rynku consumer electronics. Jako firma rozwijamy się prężnie w Europie i planujemy mocną ekspansję na terenie Niemiec. Jestem przekonany, że nasz sprzęt przypadnie klientom do gustu. Chcemy ciągle promować nowe, innowacyjne produkty, bo NAVITEL jest europejskim brandem. IFA co roku przyciąga tysiące osób z około 100 krajów, które chcą zobaczyć, jakie będą trendy, czym planują zaskoczyć klientów producenci, w jakim kierunku zmierza ten segment rynku. To najlepsze miejsce, by w tak szerokim gronie zaprezentować osiągnięcia naszej firmy - mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL Europe.
źródło: navitel/informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Roma Tower z prestiżowymi wyróżnieniami. Projekt apartamentowca otrzymał certyfikat Fitwel i dwie nagrody Best in Building Health Award
2026.03.24Matexi zaprasza na dni otwarte w ukończonej inwestycji Apartamenty Portowa
2026.03.24Sarantis Polska otwiera nowe centrum dystrybucyjne w MLP Pruszków II
2026.03.2420 mln euro na rozwój technologii, ponad 400 grantów dla przeszło 320 firm – podsumowanie największego projektu finansowanego przez Unię Europejską dla deep-tech
2026.03.23KPO challenge: 1 dystrybutor, 10 000 Chromebooków, 1214 szkół, realizacja w <20 dni
2026.03.20Prawie 80 tys. dzieci i system, który nie nadąża. Czy da się naprawić zranione dzieciństwo?
2026.03.20Hiperpersonalizacja w e-commerce: przewaga konkurencyjna czy pułapka trendu?
2026.03.20Zasoby biur w Polsce się kurczą. Nie można już zarządzać na wyczucie
2026.03.19Ponad 40 proc. europejskich jednorożców przenosi się do USA ze względu na trudności w działaniu na fragmentarycznym rynku europejskim. EIC chce przeznaczyć ponad 4 mld euro na rozwój innowacji, rusza też nowy program EU SCALE
2026.03.19





