

NEC „Shared Vision” na targach ISE 2020
NEC Display Solutions Europe zaprezentuje się na targach Integrated Systems Europe (ISE) 2020, które odbędą się w dniach 11-14 lutego 2020r. w RAI Amsterdam, na stoisku 5-R20. ISE jest największą na świecie wystawą dla dostawców oraz integratorów systemów AV, podczas której NEC przedstawi najnowsze portfolio rozwiązań do wyświetlania obrazu oraz innowacji technologicznych pod hasłem „Shared Vision”.
Na targach zostaną zaprezentowane rozwiązania Digital Signage i technologie do współpracy, które pomogą organizacjom dostosować się do stale zmieniającego się nowoczesnego środowiska korporacyjnego i biznesowego. Na stoisku NEC będzie można zobaczyć technologie wyświetlania obrazu oraz rozwiązania pogrupowane według trzech głównych obszarów tematycznych: współpraca w przestrzeni roboczej, Digital Signage nowej generacji oraz wizualizacja w dużych obiektach.
NEC pokaże, w jaki sposób firmy mogą wspierać wydajność i współpracę wśród swoich pracowników dzięki narzędziom do wyświetlania i bezproblemowej wymiany informacji. Jedno z takich rozwiązań to najnowszy NEC InfinityBoard®, uniwersalny monitor do współpracy, który teraz wyposażony jest w aplikację Quicklaunch. Quicklaunch oferuje łączenie z ponad 30 komunikatorami konferencyjnymi za pomocą jednego kliknięcia oraz możliwość uruchamiania aplikacji, udostępniania urządzeń i wiele innych funkcji, a wszystko to w bezpiecznym środowisku.
Ponadto, NEC zaprezentuje następną generację najbardziej uniwersalnych i przyszłościowych monitorów wielkoformatowych oraz najnowszą linię Direct View LED do wizualizacji na dużą skalę i wizualizacji typu plug-and-play. Nowe modele LED uzupełniają high-endowe portfolio o jeszcze mniejszy rozstaw pikseli dla uzyskania najlepszego przekazu wizualnego nawet w najjaśniejszych środowiskach.
NEC przedstawi również niedawno wprowadzone oprogramowanie NEC MediaPlayer, obsługiwane przez Raspberry Pi, elastyczne i łatwe w obsłudze, umożliwiające dodawanie aplikacji firm trzecich w celu lepszej integracji z szeroką gamą scenariuszy Digital Signage.
Odwiedzający będą mogli zapoznać się z rozwiązaniami firmy NEC zaprezentowanymi w realistycznych sytuacjach i środowiskach, by najlepiej pokazać pełny obraz ich możliwości i wydajności - od recepcji i wyszukiwania drogi, po restauracje szybkiej obsługi i wiele innych. Na miejscu dostępni będą eksperci NEC, którzy udzielą dodatkowych informacji i wyjaśnień, a także zademonstrują najnowszą ofertę.
"To prawdziwa przyjemność dołączyć po raz kolejny do naszych partnerów i klientów podczas ISE", powiedziała Stefanie Corinth, Senior Vice President Marketing and Business Development w NEC Display Solutions Europe. "Środowisko pracy stale się zmienia; łączność i skuteczna współpraca są teraz ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej, aby osiągnąć sukces w biznesie. Nasze rozwiązania do wyświetlania obrazu zapewnią naszym klientom wszystko czego potrzebują, aby przekraczać granice, tworzyć innowacje i współpracować lepiej".
Aby uzyskać więcej informacji na temat prezentowanych rozwiązań NEC, odwiedź stoisko NEC (5-R20).
Aby dowiedzieć się więcej na temat niestandardowych rozwiązań LED firmy NEC, odwiedź stoisko S[quadrat] w hali 8, stoisko 8-A100. S[quadrat] zaprezentuje ekrany LED w scenariuszach dla pomieszczeń kontrolnych i studiów telewizyjnych z wykorzystaniem oprogramowania Hiperwall oraz inne rozwiązania zaprojektowane do konkretnych zastosowań.
Obserwuj nas na Twitterze (@NEC_Display_EU), aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami NEC Display Solutions w regionie EMEA. Najnowsze wydarzenia na ISE można obserwować pod hashtagiem #ISE2020.
źródło: informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Roma Tower z prestiżowymi wyróżnieniami. Projekt apartamentowca otrzymał certyfikat Fitwel i dwie nagrody Best in Building Health Award
2026.03.24Matexi zaprasza na dni otwarte w ukończonej inwestycji Apartamenty Portowa
2026.03.24Sarantis Polska otwiera nowe centrum dystrybucyjne w MLP Pruszków II
2026.03.2420 mln euro na rozwój technologii, ponad 400 grantów dla przeszło 320 firm – podsumowanie największego projektu finansowanego przez Unię Europejską dla deep-tech
2026.03.23KPO challenge: 1 dystrybutor, 10 000 Chromebooków, 1214 szkół, realizacja w <20 dni
2026.03.20Prawie 80 tys. dzieci i system, który nie nadąża. Czy da się naprawić zranione dzieciństwo?
2026.03.20Hiperpersonalizacja w e-commerce: przewaga konkurencyjna czy pułapka trendu?
2026.03.20Zasoby biur w Polsce się kurczą. Nie można już zarządzać na wyczucie
2026.03.19Ponad 40 proc. europejskich jednorożców przenosi się do USA ze względu na trudności w działaniu na fragmentarycznym rynku europejskim. EIC chce przeznaczyć ponad 4 mld euro na rozwój innowacji, rusza też nowy program EU SCALE
2026.03.19





