

Netia i Ericsson przedłużają umowę serwisową
Ericsson i Netia - jeden z największych dostawców usług telekomunikacyjnych w Polsce podpisały aneks do aktualnej umowy serwisowej, potwierdzając tym samym, że będą kontynuować współpracę do końca 2017 roku. Na mocy umowy, Ericsson jest odpowiedzialny za serwisowanie i zarządzanie sieciami Grupy Netia.
Netia ogłosiła w marcu 2016 roku nowy program strategiczny, który ze względu na rozwój firmy i plany inwestycyjne wpłynie na zakres usług świadczonych obecnie przez Ericsson. Na mocy nowych warunków współpracy, Grupa Netia przejmie z końcem 2016 odpowiedzialność operacyjną za utrzymanie usług abonenckich wykonywanych zdalnie oraz w terenie.
Jacek Wiśniewski, Dyrektor Techniczny Netii, mówi: „Ericsson jest naszym zaufanym i zaangażowanym partnerem biznesowym od ponad 10 lat. Wiemy, że możemy na nim polegać, szczególnie w czasie rozwoju i dużych inwestycji. Jesteśmy zadowoleni z kontynuacji naszej współpracy – postrzegamy Ericsson jako silnego i wartościowego partnera”.
Mats Otterstedt, szef Ericsson w regionie Europy Centralnej, mówi: „Współpraca firmy Netia z firmą Ericsson, oparta na wspólnym zaufaniu, jest modelowym partnerstwem w naszej branży. Kontynuacja umowy serwisowej jest dowodem na spełnianie przez nas wymagań Netii, dotyczących wsparcia strategicznego programu operatora oraz zdolności Ericssona do zmiany i dostosowania świadczonych usług do zmieniających się wymagań klienta”.
źródło: netia/informacjebranzowe.pl
Najnowsze aktualności
Zmiany na szczeblu managerskim w Brother Polska
2026.01.14Rolnicy wracają do inwestycji: 2025 przyniósł dwucyfrowe wzrosty, 2026 pod znakiem nowych regulacji i Mercosur
2026.01.14Rethink, redesign, reuse: Anna Branicka o projektowaniu w duchu zero waste i nagrodzie EPA
2026.01.13Wrotki, muzyka i dobra kuchnia. Ferie w rytmie zabawy w G City Promenada
2026.01.13Matexi Polska zwiększa sprzedaż mieszkań
2026.01.13Krzysztof Szargawiński dołącza do zespołu Office Agency w Avison Young
2026.01.12Ferie zimowe z Mistrzami Budowania w G City Targówek
2026.01.12MLP Group z rekordowym leasingiem
2026.01.12Destino Domy od EKOPARK - nowa przestrzeń mieszkaniowa w sąsiedztwie Błoń Krakowskich
2026.01.09





