informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Niech moc będzie z Wami! Gratka dla fanów LEGO® Star Wars™ w Atrium Targówek

Niech moc będzie z Wami! Gratka dla fanów LEGO® Star Wars™ w Atrium Targówek

Wydarzenia / 2023.08.17

Z odległej galaktyki prosto do Warszawy – wyjątkowe wydarzenie zbliża się do stołecznego centrum handlowego. Już od 16 sierpnia do 5 września w Atrium Targówek miłośnicy Gwiezdnych Wojen i klocków LEGO® będą mogli obejrzeć fantastyczną wystawę eksponatów i modeli kolekcjonerskich z ulubionego uniwersum. Z kolei 26 i 27 sierpnia organizatorzy zaproszą odwiedzających do wspólnej zabawy podczas gwiezdnego weekendu – na uczestników czekać będą ciekawe aktywności oraz wiele nagród, a wśród nich zestawy LEGO® Star Wars™.

Dawno, dawno temu, w nie tak odległej galaktyce zwanej Hollywood, George Lucas wykreował świat, który  szybko stał się popkulturowym fenomenem, a miłośnicy Gwiezdnych Wojen do dziś uważani są za jeden z najbardziej zaangażowanych fandomów. Pod koniec lat 90., gdy firma LEGO® rozważała stworzenie serii klocków, która dzięki ciekawej historii fabularnej trafiłaby do nowego pokolenia dzieci, wybór nie mógł być bardziej oczywisty. W ten sposób narodziła się współpraca, od ponad 20 lat nieprzerwanie zachwycająca zarówno zwolenników kosmicznych podbojów, jak i kreatywnych konstruktorów.

Efekty kooperacji będzie można podziwiać od 16 sierpnia do 5 września w Atrium Targówek, gdzie staną niesamowite figury LEGO® Star Wars™ wykonane z oryginalnych klocków LEGO®. Eksponaty rozmieszczone będą w różnych miejscach w pasażu galerii, zachęcając odwiedzających do zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć z ulubionymi bohaterami sagi.

Podczas wystawy będzie można podziwiać niesamowite figury LEGO® Star Wars™ wykonane z oryginalnych klocków LEGO®. Wśród nich znajdą się m.in. eksponaty rzeczywistej wielkości przedstawiające najsłynniejszy duet droidów w galaktyce – R2-D2 i C-3PO oraz Szturmowca. Ponadto na odwiedzających czeka wiele modeli kolekcjonerskich i unikalnych zestawów.

A w ostatni weekend wakacji, 26 i 27 sierpnia Atrium Targówek zaprasza na gwiezdny weekend, podczas którego fanów LEGO® Star Wars™ czeka kosmiczna przygoda z Wielką Planetą LEGO® i stanowiskami z klockami LEGO® Star Wars™ do budowania statków kosmicznych! W trakcie wydarzenia goście w każdym wieku będą mogli odwiedzić aż trzy różne strefy – Port Kosmiczny z wielką planetą LEGO®, strefę LEGO® DUPLO® oraz strefę LEGO® Friends. W każdej z nich na uczestników czekać będą ciekawe aktywności oraz wiele nagród, a wśród nich zestawy LEGO® Star Wars™ oraz plakaty i dyplomy.

Wystawa dostępna będzie do zwiedzania od 16 sierpnia do 5 września, z wyłączeniem niedziel niehandlowych (20.08 i 3.09), w godzinach funkcjonowania centrum, od 10:00 do 21:00. Strefy eventowe podczas gwiezdnego weekendu 26 i 27.08 dostępne będą od 12:00 do 18:00.

Wejście na wystawę oraz udział w wydarzeniu są bezpłatne.

Więcej szczegółów na temat wydarzenia można znaleźć na stronie: https://atrium-targowek.pl/lego-star-wars-w-atrium-targowek/

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe