informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Nowa Country Manager na czele polskiego oddziału Hillebrand Gori

Nowa Country Manager na czele polskiego oddziału Hillebrand Gori

HR / 2024.07.01

Hillebrand Gori, globalny operator logistyczny dla branży beverage, powołał nowego Country Managera oddziału w Polsce. Z początkiem maja stanowisko to objęła Olga Kołakowska.

Olga Kołakowska związana jest z branżą transportową i logistyczną, a także magazynową, od ponad 15 lat. Dzięki bogatemu doświadczeniu, z sukcesem tworzyła od podstaw i była odpowiedzialna za zarządzanie działami sprzedaży oraz obsługi klienta. Ma też znaczące osiągnięcia w przygotowywaniu i wdrażaniu strategii rozwoju biznesu.

- Hillebrand Gori jest ekspertem w mocno wyspecjalizowanej usłudze jaką jest logistyka dla branży alkoholowej, a dzięki innowacyjnym i kompleksowym rozwiązaniom zdobyliśmy zaufanie największych, nie tylko światowych ale też lokalnych, producentów i dystrybutorów. Ale przede wszystkim to firma z ogromną pasją, wyjątkową kulturą organizacyjną i wartościami, które łączą pracowników na całym świecie. Właśnie to zadecydowało o tym, że dołączyłam do zespołu Hillebrand Gori  – mówi Olga Kołakowska, Country Manager Hillebrand Gori Poland.

W odpowiedzi na wzrost konkurencyjności na rynku Hillebrand Gori Poland planuje dalsze wzmocnienie portfolio rozwiązań transportowych. Swoje usługi zamierza rozwijać, tak jak dotychczas, we frachcie drogowym, morskim oraz lotniczym, a także w oparciu o rozwiązania intermodalne, z wykorzystaniem potencjału i globalnego zasięgu sieci logistycznej DHL (Hillebrand Gori jest częścią DHL Global Forwarding, Freight). Jednym z pierwszych zadań nowego Country Managera ma być dostosowanie struktur polskiego oddziału Hillebrand Gori do zmieniających się trendów na rynku napojów alkoholowych.  

- Naszym celem jest ugruntowanie pozycji lidera w logistyce dla beverage, w oparciu o zaufanie i partnerską współpracę z klientami. Najbliższe miesiące poświęcimy na rozwój sprzedaży, a także na budowanie pozytywnego customer experience. Zespół Hillebrand Gori Poland ma ogromny potencjał i możliwości. Jestem przekonana, że moje kwalifikacje i doświadczenie będą jedynie katalizatorem działań – podsumowuje Olga Kołakowska.

W Polsce od ponad 11 lat

Hillebrand Gori działa na polskim rynku od 2013 roku, z siedzibą w Gdyni. Od początku specjalizacją polskiego oddziału są kompleksowe usługi logistyczne i zarządzanie łańcuchami dostaw dla firm z branży alkoholowej i beverage, w tym magazynowanie, transport, spedycja  (fracht morski, lotniczy, drogowy) oraz doradztwo i obsługa celna. Klienci Hillebrand Gori korzystają z innowacyjnych rozwiązań technologicznych, takich jak np. platforma My HillebrandGori, które usprawniają procesy logistyczne i transportowe, a także przyspieszają realizację dostaw. Jako część Grupy Deutsche Post DHL, swoją działalność opiera na trzech filarach: wysokiej jakości świadczonych usług, atrakcyjności dla inwestorów oraz tworzeniu przyjaznego środowiska pracy, tak aby wspierać pracowników w rozwoju zawodowym i realizacji ich pasji. 

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe