informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Nowa oferta Woltair – 50% rabatu na pompę ciepła, jeśli nie zostanie zamontowana w ciągu 30 dni roboczych

Nowa oferta Woltair – 50% rabatu na pompę ciepła, jeśli nie zostanie zamontowana w ciągu 30 dni roboczych

Nieruchomości / 2023.09.26

Woltair, jedna z największych czeskich firm na rynku pomp ciepła i fotowoltaiki, obecna także na polskim rynku, ogłasza nową promocję „30/50”. Firma zobowiązuje się, że jeśli przez 30 dni roboczych od podpisania umowy nie zamontuje klientowi pompy ciepła, ten będzie mógł skorzystać z 50% rabatu.

Zainteresowanie pompami ciepła w Polsce utrzymuje się na wysokim poziomie. To powoduje, że wielu klientów ma obawy związane z czasem oczekiwania na montaż urządzenia. Wynika to m.in. z niedoboru wykwalifikowanych instalatorów pomp ciepła – szacuje się, że w Polsce brakuje nawet kilkudziesięciu tysięcy takich specjalistów. Na rynku jest powszechne nawet wielomiesięczne oczekiwanie na realizację umowy montażu.

Atrakcyjna oferta na montaż pompy ciepła

Woltair wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą mieć większe poczucie bezpieczeństwa i transparentności. Nowa oferta jest przeznaczona dla odbiorców indywidualnych. Firma deklaruje, że jest w stanie zrealizować ich zamówienia jeszcze w tym roku.

Osoba zainteresowana montażem pompy ciepła kontaktuje się z firmą Woltair. Jej doradca robi dokładny audyt budynku i na tej podstawie dobiera odpowiednie urządzenie. Jeśli tylko dany model jest dostępny w magazynie firmy, to pompa będzie objęta promocją. Woltair posiada na stanie ponad 400 sztuk pomp od wiodących marek, takich jak LG, Grundig, Viessmann, Daikin, czy Kołton.

Zgodnie z obowiązującą ofertą, firma ma 30 dni roboczych na montaż pompy od daty gotowości klienta. Za taką uznaje się wykonanie przez klienta prac będących w jego zakresie, przykładowo może to być doprowadzenie 3-fazowego zasilania do kotłowni. Jeśli Woltair nie zamontuje pompy ciepła w ciągu 30 dni roboczych, klient otrzymuje 50% rabat na całe zamówienie.

„Osobom, które decydują się na montaż pompy ciepła, Woltair oferuje pełną transparentność oraz poczucie bezpieczeństwa. Nasza nowa promocja dla polskich klientów jest tylko tego potwierdzeniem. W przeciwieństwie do innych firm, opłacają oni zaliczkę w wysokości 50% wartości całej umowy. Jeśli z jakichś powodów nie zdążymy zamontować pompy ciepła w ciągu 30 dni roboczych, to klient otrzymuje rabat na drugie 50% wartości zamówienia. Co warto podkreślić, w naszej ofercie mamy 12 wiodących producentów pomp, co sprawia, że każdy otrzymuje urządzenie odpowiednio dopasowane do swoich potrzeb” – mówi Michał Borek, Country Manager w Woltair Polska.

 

Nowa oferta jest dostępna bezterminowo, dotyczy także fotowoltaiki.

Woltair to czeski start-up, który jest obecny także w Polsce, Niemczech i we Włoszech. Firma rozwija platformę, która skupia osoby zainteresowane rozwojem zielonych technologii. Swoich klientów kompleksowo prowadzi przez cały proces inwestycji w OZE, począwszy od analizy zapotrzebowania na ciepło i energię, poprzez dobór instalacji aż po sam montaż. Platforma Woltair łączy klientów z technikami, dzięki czemu odbiorca końcowy może w jednym miejscu wygodnie nadzorować cały proces swojej ekologicznej inwestycji. Na początku października w Polsce zacznie działać Akademia Woltair, dzięki temu projektowi firma zyska jeszcze większą ilość wykwalifikowanych instalatorów, którzy będą mogli wykonywać prace montażowe. Wkrótce firma zaprezentuje także na polskim rynku swoją pompę ciepła – WLTR.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe