informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Nowa wyczynowa e-hulajnoga z podwójną amortyzacją, tempomatem oraz 350W silnikiem – Rider w wersji RS Sport

Nowa wyczynowa e-hulajnoga z podwójną amortyzacją, tempomatem oraz 350W silnikiem – Rider w wersji RS Sport

Moto / 2021.05.11

Hulajnoga Rider RS Sport to propozycja dla miłośników ekstremalnych doznań – sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i w terenowych, trudnych warunkach. Ten e-pojazd dla dorosłych i młodzieży, dzięki 8,5-calowym kołom i kątem natarcia do 15°, pozwala na szybsze i bezpieczniejsze pokonywanie wzniesień, a duży 350W silnik na rozwinięcie prędkości do 25km/h. 

Z raportu stowarzyszenia Mobilne Miasto wynika, iż UTO, czyli urządzenia osobistego transportu, pomogą rozwiązywać problemy korków, zagęszczenia ruchu oraz zanieczyszczenia powietrza – tak uważa zdecydowana większość biorących udział w badaniu Polaków. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom entuzjastów mobilnego poruszania się po mieście, firma 4cv wprowadziła do swojej oferty nowy model elektrycznej hulajnogi – Rider RS Sport.

Pojazd charakteryzuje się wyjątkowo solidnym wykonaniem. Mocna rama może udźwignąć nawet do 120 kg, a duże, 8,5-calowe pompowane koła zapewniają jeszcze lepszy niż dotychczas komfort jazdy oraz dają możliwość łatwiejszego, szybszego i przede wszystkim łatwiejszego pokonywania wzniesień do 15° nachylenia. Wbudowany tempomat pozwala zaoszczędzić energię, a także, w razie potrzeby, odpocząć zmęczonym dłoniom.

Maksymalna prędkość urządzenia to 25 km/h – pozwala ją osiągnąć serce hulajnogi, którym jest 350W silnik. Na jednym ładowaniu baterii, które trwa od 4 do maksymalnie 5 godzin, można pokonać dystans 25 km.

Hulajnoga Rider RS Sport jest dostępna w kolorze czerwonym i żółtym. Znaleźć ją można m.in. w sklepie Media Markt w cenie 2398 zł.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe