informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Nowe stanowisko i awans w KOMSA Poland

Nowe stanowisko i awans w KOMSA Poland

HR / 2023.11.02

KOMSA Poland informuje o utworzeniu i powierzeniu nowego stanowiska KNOX Focus Sales Specialist Monice Czech.

Moim celem i zadaniem jako KNOX Sales Specialist będzie przede wszystkim zwiększenie sprzedaży i wspieranie portfolio urządzeń mobilnych, korporacyjnych oraz Iot marki Samsung – zapowiada Monika Czech. – Dzięki dotychczasowemu doświadczeniu w branży dystrybucji ICT oraz szkoleniom i certyfikacjom zapewnionym przez Samsung w zakresie Mobile Solutions będę dążyć do efektywnego przekazywania wiedzy współpracownikom, resellerom oraz ich klientom w zakresie prezentacji technicznych i sprzedażowych – dodaje.

Do obowiązków Moniki Czech na ww. stanowisku będzie należeć również pomoc w administrowaniu i przetwarzaniu licencji Samsung Knox oraz wszystkich dodatków, odnowień, rejestracji kluczy próbnych.

Nowe, specjalnie utworzone stanowisko w strukturach KOMSA Poland to już kolejny krok ku zacieśnieniu współpracy z brandem Samsung Knox. W tym roku zespół Handlowy RAM uzyskał bowiem 6 odznak certyfikujących w zakresie doradcy usług Samsung Knox na poziomie „Associate”. Certyfikaty otrzymali Aleksandra Chorążewska, Natalia Goławska, Luiza Beda, Patrycja Marchlewska, Tomasz Launer i Aleksander Parnowski.

Monika Czech z firmą KOMSA związana jest od 2009 roku, czyli 14 lat. W polskim oddziale pracowała dotychczas na stanowiskach Account Managera i Product Managera.

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe