informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Nowe usługi dla rozdzielnic Ri4Power w Gerze.  Rittal otwiera centrum wstępnego montażu dla rozdzielnic niskiego napięcia

Nowe usługi dla rozdzielnic Ri4Power w Gerze. Rittal otwiera centrum wstępnego montażu dla rozdzielnic niskiego napięcia

Technologie / 2023.04.24

Transformacja energetyczna wymaga przebudowy i rozbudowy infrastruktury elektrycznej, co powoduje zwiększone zapotrzebowanie na rozdzielnice niskiego napięcia. Aby wspierać swoich klientów w mechanicznym montażu systemów firma Rittal otwiera w Gerze serwis wstępnego montażu rozdzielnic niskiego napięcia. Pozwala ono na konfigurację, wstępny montaż i dostawę zgodną ze specyfikacją klienta szaf sterowniczych VX25 Ri4Power z systemami szyn zbiorczych i wyłącznikami.

Klienci, którym zależy na skoncentrowaniu się na swoich głównych kompetencjach, będą mogli  w przyszłości skorzystać z gotowych szaf sterowniczych do rozdzielnic głównych niskiego napięcia. „Jeśli klienci skorzystają z usług naszego nowego centrum - Rittal Application Center, to przejmiemy za nich część  łańcucha tworzenia wartości. Dzięki temu nasi kontrahenci  będą mogli intensywnie skoncentrować się na właściwej rozbudowie swoich urządzeń i przyspieszyć proces produkcji”  mówi Raphael Görner, dyrektor ds. rozwiązań energetycznych w Rittal.

W nowym centrum wstępnego montażu Rittal szafy sterownicze będą konfigurowane z systemami szyn zbiorczych i w razie potrzeby z wyłącznikami, zgodnie ze specyfikacją klienta. Wstępny montaż można zakupić jako usługę, co jest szczególnie atrakcyjne dla firm, które nie mają rozbudowanego parku maszynowego, niezbędnego know-how lub zasobów ludzkich, aby samodzielnie przeprowadzić obróbkę miedzi i montaż. Po montażu szafy będą dostarczane do klientów w celu dalszej obróbki.

W sytuacji kiedy usługi montażowe będą wykonywane bezpośrednio przez specjalistów firmy Rittal, można będzie wyeliminować wiele mechanicznych etapów procesu u klienta. Oznacza to szereg korzyści i znaczne odciążenie produkcji - poprzez znaczącą redukcję złożoności, co pozwala oszczędzać czas i redukować koszty oraz poprzez eliminację koniecznych szkoleń. Dodatkowo usługa montażu wstępnego Rittal zapewni konstruktorowi urządzeń stałą, wysoką jakość oraz zminimalizuje ryzyko popełnienia błędów wynikających z braku doświadczenia w konfigurowaniu systemu.

System Rittal VX25 Ri4Power to bezpieczna, sprawdzona pod względem typu rozdzielnica niskiego napięcia do maszyn, urządzeń i rozdziału mocy. System modułowy może być zestawiony zgodnie ze specyfikacją klienta za pomocą darmowego internetowego konfiguratora „Power Engineering” i jest odpowiedni do stosowania z otwartymi oraz kompaktowymi wyłącznikami mocy wszystkich znanych producentów. Dzięki temu konstruktorzy urządzeń będą mogli elastycznie dopasować się do różnych wymagań  swoich klientów i poprzez strategię wielu dostawców zabezpieczyć zdolność do realizacji dostaw.

Rittal Application Center - tworzenie wartości „na żywo”

Rittal Application Center to miejsca, gdzie obecni i nowi klienci wspólnie z ekspertami z Eplan i Rittal mogą pracować nad swoimi projektami, poznawać nowe technologie i sprawdzać je w praktyce pod kątem efektywności w rzeczywistych środowiskach warsztatowych, a także doświadczyć korzyści płynących z rozwiązań systemowych i techniki automatyzacji. Już wkrótce nowe Rittal Application Center zostanie otworzone w Polsce, dla naszych lokalnych klientów.

Materiał zdjęciowy

Aby wspierać klientów w mechanicznym montażu systemów, Rittal otwiera w Rittal Application Center w Gerze pierwszy serwis wstępnego montażu rozdzielnic niskiego

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe