informacje branżowe - twitterinformacje branżowe - facebook
Nowość od Herbalife Nutrition –  Phyto Complete ze składnikiem, który skutecznie wspiera w walce z otyłością brzuszną

Nowość od Herbalife Nutrition – Phyto Complete ze składnikiem, który skutecznie wspiera w walce z otyłością brzuszną

Med-Tech / 2023.01.30

Otyłość to obecnie jeden z najpoważniejszych problemów zdrowotnych, nazywany wręcz chorobą cywilizacyjną. Nie dotyka tylko dorosłych, ale co jest jeszcze bardziej alarmujące, także dzieci i nastolatków. Europejczycy podczas pandemii przytyli średnio aż 6 kg. Chociaż Polacy są świadomi tego problemu i deklarują, że chcą się lepiej odżywiać, to 34% z nich je więcej niż wcześniej[1]. Siedzący tryb życia i niewłaściwe odżywianie to główne przyczyny nadmiernej masy ciała. Dlatego czasem warto sięgnąć po wsparcie. 

– Otyłość brzuszna, inaczej nazywana otyłością centralną, trzewną lub otyłością typu jabłko, to jeden z najczęściej występujących rodzajów otyłości i dotyka coraz większej liczby osób. Obok innych rodzajów, ma też najbardziej destrukcyjny wpływ na organizm, zwłaszcza na powikłania metaboliczne – rozwój cukrzycy, zaburzeń lipidowych, stłuszczenia wątroby czy chorób sercowo-naczyniowych. Niestety niezdrowy styl życia sprawia, że bardzo trudno się jej pozbyć. Nadmierne nagromadzenie tłuszczu, zwłaszcza trzewnego, prowadzi do wielu schorzeń, ale także negatywnie wpływa na nasze zdrowie fizyczne, jak i psychiczne – wyjaśnia dr n. med. Paweł Rajewski, prof. WSNoZ, MBA, Członek Rady Naukowej Herbalife Nutrition.

Na drodze do smukłej sylwetki i lepszego zdrowia stają nam nie tylko przyzwyczajenia żywieniowe, ale i chęć osiągnięcia jak najszybszych efektów. Gdy ich nie widać, łatwo się poddajemy i wracamy do starych, niezdrowych nawyków, co zazwyczaj kończy się tzw. efektem jo-jo. Dlatego, gdy decydujemy się na wprowadzenie zmian w swoim codziennym menu, zwłaszcza w zakresie tzw. bilansu energetycznego, zadbajmy także o ruch i odpowiednią suplementację, która wesprze nasze wysiłki. Na rynku są dostępne suplementy zawierające składniki skutecznie wpływające na zmniejszenie obwodu talii. Nowością jest Phyto Complete od Herbalife Nutrition – suplement diety zawierający Fiit NS™ – składnik o naukowo udowodnionym działaniu, który redukuje tłuszcz brzuszny i obwód talii oraz zapewnia więcej witalności i energii w połączeniu z programem zbilansowanego odżywiania i ćwiczeń[2-4]. Phyto Complete zawiera także chrom, pomagający utrzymać prawidłowy poziom glukozy we krwi, oraz witaminy B3 i C, które przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

–­­ Podstawową zasadą korzystania z suplementów jest sięganie po te o właściwościach potwierdzonych badaniami naukowymi. Jeśli chcemy więc sprawnie walczyć ze zmniejszeniem tkanki tłuszczowej, warto wybrać preparat, który w połączeniu z odpowiednią dietą i aktywnością fizyczną będzie efektywnie wpływał na naszą sylwetkę – wyjaśnia dr n. med. Paweł Rajewski.

Produkty Herbalife Nutrition można zamawiać u Niezależnych Dystrybutorów Herbalife Nutrition.

Więcej informacji znajdziesz na www.herbalife.pl

[1] „Rosnące znaczenie zdrowia a nawyki żywieniowe Polaków. SuperMenu 2021”, „Narodowy Test Zdrowia Polaków 2022” oraz „Nastroje Polaków, uczucia i spojrzenie na przyszłość zmiany, które spowodował COVID 19” 2021

[2] Uczestnicy badania mieli BMI > 25, wyniki widoczne po 12 i/lub 16 tygodniach.

[3] Cases J, et al. International journal of food sciences and nutrition. 2015;66(1):120-5.

[4] Romain C, et al. Nutrients. 2021;13(2).

źródło: informacjebranzowe.pl

informacje branżowe
MAPA STRONY
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe